Miodowa i kakaowa pielęgnacja z Nivea

Miodowa i kakaowa pielęgnacja z Nivea

881
0
PODZIEL SIĘ
Nivea zestaw do pielęgnacji

Masło kakaowe czy miód i mleko? Ciężko się zdecydować, bo oba zestawy pielęgnujące Nivea cudownie pielęgnują skórę. 

Zestaw pielęgnujący pod prysznic Nivea z pielęgnującym żelem pod prysznic Nivea Care & Cacoa oraz znanym już balsamem do ciała pod prysznic Nivea Cocoa & Milk, który prócz masła kakaowego zawiera także proteiny mleka, intensywnie zatroszczy się o skórę pod prysznicem, odżywi ją i nawilży, a także rozpieści zmysły relaksującym, kakaowym zapachem. Rozpocznij kąpiel od wmasowania w ciało żelu, a następnie spłucz i wmasuj w nią balsam do ciała pod prysznic z masłem kakaowym, zapewniając skórze kompleksową pielęgnację i przywracając jej witalność.

Z kolei nowy Pielęgnujący żel pod prysznic Nivea Care & Honey i Balsam do ciała pod prysznic Nivea Honey & Milk wykorzystują znaną już w starożytności moc miodu i mleka – już wtedy kąpiele w mleku były najwyższym dobrem, zarezerwowanym tylko dla rodów królewskich. Delikatna formuła żelu z proteinami mleka zatroszczy się o pielęgnację skóry i jej oczyszczenie, kojąc zmysły miodowym zapachem. A po umyciu ciała Balsam do ciała pod prysznic Nivea Honey & Milk z miodem zadba o odpowiednie nawilżenie skóry.

Pielęgnujące żele pod prysznic oraz odżywcze balsamy do ciała pod prysznic zamknięte są
w kompaktowych, wygodnych w użyciu opakowaniach. To zestawy, które pomogą przywrócić równowagę zmęczonej po zimie skórze oraz zapewnić jej intensywne odżywienie.

Pielęgnujący kakaowy zestaw pod prysznic Nivea

Energetyzująca moc kakao zamknięta w Pielęgnującym żelu pod prysznic Nivea Care & Cocoa oraz Balsamie do ciała pod prysznic Cocoa & Milk, zapewni skórze odświeżenie i nawilżenie, pobudzając zmysły.

Cena żelu pod prysznic: 9,99zł/250 ml; 14,99zł/500ml

Cena balsamu do ciała pod prysznic: 17,99zł/250ml

 

Pielęgnujący miodowy zestaw pod prysznic NIVEA

Pielęgnujący miodowy zestaw pod prysznic Nivea

Rozpieszczająca skórę i zmysły moc miodu zamknięta w Pielęgnującym żelu pod prysznic Nivea Care & Honey oraz Balsamie do ciała pod prysznic Honey & Milk zapewni odświeżenie i nawilżenie skóry, kojąc zmysły.

Cena żelu pod prysznic: 14,99zł/500ml

Cena balsamu do ciała pod prysznic: 17,99zł/250ml