MonoDermà – witaminy na skórę

MonoDermà – witaminy na skórę

1142
0
PODZIEL SIĘ
monodermavisuel1

Codzienne stosowanie witamin to istotny element profilaktyki zdrowego i pięknego wyglądu bez względu na wiek. Osoby młode docenią to, że witaminy pomogą zapobiec utracie kolagenu i elastyny przez ich (jeszcze) młodą skórę, te dojrzałe zaś zauważą spowolnione procesy starzenia. Bardzo wygodne i skuteczne są zwłaszcza witaminy w najczystszej postaci, czyli takie zamknięte w wygodnych, pojedynczych kapsułkach – takie jak MonoDermà włoskiej firmy Giuliani.

28-dniowe kuracje MonoDermoDose® zawierają jedynie aktywne składniki w najczystszej postaci w optymalnym stężeniu, bez substancji dodatkowych i konserwantów, co gwarantuje maksymalną przyswajalność, nawet przy najbardziej wrażliwej skórze.

MonoDermà A15 to czysta skoncentrowana witamina A (retinol).

Stopniowo i skutecznie odmładza skórę dojrzałą, a poprzez zintensyfikowanie odnowy komórkowej i regeneracji skóry doskonale ją wygładza. Wskazana jest także w terapii przeciwtrądzikowej i przy łojotoku.

monoderma1MonoDermà C10 to czysta skoncentrowana witamina C (kwas L-askorbinowy).

Posiada właściwości rozjaśniające i sprawia, że skóra niemal natychmiast zyskuje promienny, świeży wygląd. Dodatkowo zapobiega hiperpigmentacji, regulując produkcję melaniny. Jest świetnym antyoksydantem.

monoderma2MonoDermà E5 to czysta, skoncentrowana witamina E (tokoferol).

Jest szczególnie polecana do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień z uwagi na swoje właściwości łagodzące, działa również zmiękczająco oraz naturalnie nawilża. Jest wskazana po zabiegach medycyny estetycznej, łagodzi podrażnienie wywołane promieniowaniem słonecznym.

monoderma3MonoDermà M5 to czysta, skoncentrowana witamina M (wyrób medyczny zawierający 0,5% czystego kwasu foliowego do stosowania na skórę).

monoderma4MonoDermà M5 zapobiega i wspomaga usuwanie oznak starzenia chronologicznego i fotostarzenia, pielęgnuje skórę po zabiegach medycyny estetycznej, nawilża i odbudowuje barierę naskórkową.

Więcej informacji na www.AntiAging.com.pl