„MORSKA” PIELĘGNACJA OCZU

„MORSKA” PIELĘGNACJA OCZU

676
0
PODZIEL SIĘ
isomar gama

Wydłużasz rzęsy maskarą, regenerujesz je odżywką, stosujesz krem pod oczy, walczysz z kurzymi łapkami… a co robisz dla swoich oczu? Nie okolicy wokół oczu, tylko samych oczu? No właśnie… A przecież bez oczu jak bez ręki! No nie dosłownie, ale wiesz o co chodzi. Dlatego poświęć swoim oczom trochę czasu, spójrz na nie przyjaznym wzrokiem i zatroszcz się o nie tak, jak na to zasługują.

Oczy ciężko dla nas pracują przez cały dzień. I choć to dzięki nim możemy czytać, oglądać, prowadzić samochód, to wcale o nie dbamy. Wiele godzin spędzamy w klimatyzacji, wytężamy wzrok przed monitorem, przy sztucznym świetle. Aż w końcu nasze oczy mówią stop! Najczęściej ignorujemy pieczenie, szczypanie i zaczerwienie. Jednak w takich chwilach warto mieć pod ręką krople do oczu Isomar, które nawilżą zmęczone oko i złagodzą podrażnienia, pozwalając na powrót do przerwanych zajęć.

Isomar Occhi to krople do oczu z naturalną wodą morską, której skład, dzięki zawartości soli mineralnych i mikroelementów, niezwykle blisko przypomina skład ludzkich łez. Wzbogacone kwasem hialuronowym oraz wyciągami z ziół, tworzą mieszankę o kojących i nawilżających właściwościach, przynosząc ulgę zmęczonym i zaczerwienionym oczom.

Krople do oczu Isomar Occhi możesz stosować na soczewki kontaktowe i przemyć nimi oczy swojemu dziecku.

Jak działa Isomar Occhi?

  1. Izotoniczna woda morska odświeża, łagodzi, nawadnia i nawilża spojówkę.
  2. Kwas hialuronowy i hypromeloza wzmacniają nawadniające i nawilżające działanie wody morskiej, jednocześnie tworząc specjalną powłokę, która spowalnia parowanie filmu łzowego.
  3. Wyciągi ze starca popielnego, nagietka, kocanki, chabra bławatka oraz świetlika łagodzą podrażnienia oraz stany zapalne, pozostawiając przyjemne uczucie odświeżenia.

isomar kropleIsomar Occhi Krople do oczu – ukojenie dla Twoich zmęczonych oczu (10 ml/13,99 zł)

Większość dnia spędzasz przed monitorem, w klimatyzacji, przy sztucznym świetle, aż Twoje oczy mówią STOP? W takich chwilach warto mieć pod ręką krople do oczu Isomar, które nawilżą zmęczone oko i złagodzą podrażnienia, pozwalając na powrót do przerwanych zajęć.

Buteleczka wielorazowa zawiera 10 ml płynu, który należy zużyć w ciągu 30 dni od otwarcia opakowania.

isomar ampulkiIsomar Occhi Krople do oczu w ampułkach – wygoda na co dzień (15×0,5 ml/29,99 zł)

W domu, w pracy, w samochodzie – nasze oczy są przeciążone przez cały dzień i nigdy nie wiemy, kiedy powiedzą nam STOP! Dlatego zawsze warto mieć pod ręką krople do oczu Isomar w ampułkach, które w każdym miejscu przyniosą ulgę Twoim zmęczonym oczom.

Krople do oczu Isomar Occhi w zamykanych ampułkach nie zawierają żadnych konserwantów, więc po otwarciu ampułki należy je zużyć w ciągu 12 godzin. Na szczęście ampułki są zamykane, więc możesz ich użyć do kilku aplikacji w ciągu dnia.

isomar kapielIsomar Occhi Kąpiel dla oka (120 ml/34,99 zł)

Kurz, dym, alergia… Silnie podrażnione oczy wymagają specjalnego traktowania – kropelki mogą nie wystarczyć. W takich sytuacjach pomoże Ci Isomar Occhi Kąpiel dla oka, dzięki której przepłuczesz całe oko, wraz z powiekami i rzęsami, przynosząc im ukojenie i odświeżenie.

Kąpiel dla oka sprawdza się również u dzieci, które niechętne pozwalają na wpuszczenie do oka kropli lub gdy trzeba wypłukać spod powieki pyłek, powodujący dyskomfort.

Dowiedz się więcej na www.isomarpolska.pl.