Napój izotoniczny tylko dla kobiet – Oshee

Napój izotoniczny tylko dla kobiet – Oshee

1178
0
PODZIEL SIĘ

Oshee Pink to nowy izotonik tylko dla kobiet! Ten niegazowany napój w kolorze różowym i orzeźwiającym smaku grejpfruta, zadowoli niejedną miłośniczkę sportu. Twarzą nowego kobiecego izotonika OSHEE PINK została Ewa Chodakowska, której wizerunek widnieje na butelce produktu.

 

OSHEE PINK to pierwszy w Polsce izotonik dedykowany kobietom. To niegazowany napój funkcjonalny o orzeźwiającym smaku różowego grejpfruta. Charakteryzuje się stężeniem osmotycznym zbliżonym do płynów ustrojowych człowieka, więc szybciej niż woda, soki, czy inne napoje wchłaniany jest przez organizm. OSHEE PINK  optymalnie nawadnia i dodaje energii. W swoim składzie ma glikozydy stewiolowe, czyli substancję słodzącą pochodzenia naturalnego (ekstrakt ze stewii), której kaloryczność jest bliska zeru i nie podnosi poziomu cukru we krwi. Napój zawiera także witaminy: B3, która zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia, B5 pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej, B6 wspomaga układ odpornościowy oraz B7 nazywaną biotyną, która wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, a także pomaga zachować zdrową skórę i włosy.

Zdecydowałam się na współpracę z OSHEE PINK, bo to  produkt słodzony stewią, a do tego dobrze wygląda i jeszcze lepiej smakuje  .” – mówi Ewa Chodakowska i dodaje – „W walce o wymarzone ciało nie wolno zapominać o odpowiednim nawodnieniu organizmu. To podstawa prawidłowego funkcjonowania m.in. mięśni. OSHEE PINK pomaga uzupełnić utracone w trakcie treningu wodę i elektrolity. Zapobiega też szybkiemu zmęczeniu.”

Cena: 4,00 zł / 750 ml

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzampony z serii Barwa Naturalna
Następny artykułGWIAZDY PIJĄ WODĘ W STYLU EKO!
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.