NATURALNIE PROSTE

NATURALNIE PROSTE

727
0
PODZIEL SIĘ

Włosy proste jak drut? Nie w tym sezonie. Teraz prostujemy je tak, aby zachowały miękkość i lekko podwijały się na końcówkach. Oczywiście, taki efekt też wymaga stylizacji. Oto trzy proste kroki.

1. Włosy powinny być świeżo umyte. Użyj do tego szamponu wygładzającego, a już przygotujesz je do dalszej stylizacji. Nie będą się puszyć, zachowają miękkość i połysk.

Szampon Straight & Easy (Nivea, 250 ml, ok. 10 zł).

 

2. Nałóż na włosy krem, odżywkę lub inny wygładzający środek do stylizacji. Susz, wygładzając włosy dużą płaską szczotką (strumień suszarki z góry, szczotka z dołu).

Krem prostujący Gliss Kur Asia Straight (Schwarzkopf, 100 ml, ok. 15 zł)

3. Możesz też użyć prostownicy (a razem z nią – koniecznie – produktu termoochronnego). Nie prostuj jednak za jej pomocą wszystkich włosów, tylko kilka wierzchnich pasem (bez końcówek). Włosy będą wyglądać naturalnie i sprężyście.

Wygładzacz termoochronny Sleek.look Iron Smoother (Matrix, 250 ml, 63 zł, w salonach)

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKOKI NA GŁADKO
Następny artykuł„POŁAMANE” FALE
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.