NAWILŻAJ A BĘDZIESZ PIĘKNA

NAWILŻAJ A BĘDZIESZ PIĘKNA

1301
1
PODZIEL SIĘ
woda z cytryną

Nawilżaj skórę od środka i od wewnątrz. Woda oczyszcza krew, nawilża komórki, transportuje składniki odżywcze i wypłukuje toksyny! Jej brak sprawia, że czujemy się gorzej i wyglądamy gorzej. Pierwszy krok do urody to woda!

woda

Zbyt mała ilość wody w organizmie sprawia, że skóra natychmiast zaczyna być szorstka, sucha i traci napięcie. Jak do tego nie doprowadzić i odpowiednio nawodnić swój organizm? Oto kilka niezbędnych porad:

  1. Po wstaniu z łóżka wypij szklankę wody z cytryną. Cytryna odkwasza organizm. Niektórzy piją wodę z pieprzem Cayenne lub octem jabłkowym – to podkręca trawienie.
  2. W ciągu dnia popijaj wodę małymi łykami. Aby ułatwić sobie to zadanie, przygotuj na biurku w pracy butelkę lub dzbanek z wodą.
  3. Popijaj między posiłkami a nie w trakcie. Woda pita w trakcie posiłku rozrzedza soki żołądkowe, co spowalnia trawienie.
  4. Pij czystą wodę, ewentualnie z cytryną lub miętą, albo także z imbirem i ziołami (mięta, bazylia) ale zrezygnuj z wody smakowej. Zawsze zawiera ona cukier lub sztuczne słodziki. Nie potrzebujesz tego. Jeśli bardzo chce odczuć słodki smak, dodaje odrobinę stewii lub miodu.
  5. Wypij szklankę ciepłej wody na pół godziny przed posiłkiem. Podkręci metabolizm.
  6. Kiedy nawodnisz w ten sposób organizm od wewnątrz, szybko zobaczysz poprawę skóry. Dopiero połączenie dobrego kremu nawilżającego i odpowiedniej ilości wypitej wody sprawi, że będziesz wyglądać pięknie!