NAWILŻANIE I DOTLENIANIE

NAWILŻANIE I DOTLENIANIE

470
0
PODZIEL SIĘ

W oparciu o wiedzę dotyczącą nawilżania komórek skóry i procesów oddychania komórkowego w laboratorium Soraya powstała seria skutecznych kosmetyków Nawilżanie & Dotlenianie. Sprawdź, co w niej znajdziesz.

Głównym zadaniem tych kosmetyków jest polepszenie wyglądu skóry, jej rewitalizacja i przywrócenie poczucia komfortu.

Co znajdziesz w linii Soraya Nawilżanie & Dotlenianie?

Ultranawilżający krem przeciwzmarszczkowy na dzień (16,79 zł/50 ml) – zapewnia 24 godzinne nawilżenie skóry, spłyca zmarszczki i redukuje oznaki zmęczenia, wygładza i ujędrnia, łagodzi podrażnienia.

Multiaktywny krem nawilżający na noc (16,79 zł/50 ml) – regeneruje i odżywia, spłyca zmarszczki, redukuje szorstkość, poprawia elastyczność i jędrność skóry, sprawia, że skóra staje się wypoczęta i odprężona, zapewnia poczucie silnego nawilżenia skóry.

Nawilżający krem regenerujący na dzień i na noc (16,79 zł/50 ml) – zapewnia nawilżenie przez 24h, redukuje zmarszczki  różnego pochodzenia, wygładza i napina skórę, natłuszcza wzmacniając barierę ochronną skóry, poprawia elastyczność i jędrność skóry.

Nawilżający krem wygładzający pod oczy (9,99 zł/15 ml) – przywraca skórze gładkość, redukuje cienie i worki pod oczami, zmniejsza widoczność zmarszczek.

Nawilżający płyn micelarny do demakijażu twarzy i okolic oczu (9,99 zł/200 ml) – łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę z makijażu, również wodoodpornego, eliminuje toksyny.

Nawilżający żel oczyszczający do mycia twarzy (13,19 zł/150 ml) – oczyszcza skórę z makijażu oraz zanieczyszczeń i toksyn, zapewnia całodzienne nawilżenie skóry, pozostawiając ją czystą i aksamitną w dotyku.

Nawilżające mleczko wygładzające do demakijażu twarzy (9,99 zł/50 ml) – dokładnie oczyszcza skórę z makijażu, eliminuje toksyny.

Bezalkoholowy tonik odświeżający (9,99 zł/200 ml) – przywraca właściwe pH, oczyszcza z pozostałości makijażu, łagodzi podrażnienia i nawilża.

 

Trzy główne składniki aktywne zawarte w kosmetykach z linii Nawilżanie & Dotlenianie marki Soraya:

  • kompleks aqua-cell z kwasem hialuronowym – nawilża  powierzchnię skóry, przestrzenie międzykomórkowe oraz wnętrza komórek skóry
  • kompleks oxy-cell– zwiększa wewnątrzkomórkowy transport tlenu i jego wykorzystanie w komórkach skóry
  • kompleks detox-cell– usprawnia detoksykacje komórek skóry.