NAWILŻANIE W WERSJI DELUXE – NEAUVIA HYDRO DELUXE

NAWILŻANIE W WERSJI DELUXE – NEAUVIA HYDRO DELUXE

2126
0
PODZIEL SIĘ

Neauvia Hydro Deluxe to nie tylko mezoterapia nawilżająca, ale doskonały zabieg rewitalizujący i odmładzający skórę! A dzięki naszej specjalnej akcji możesz się zapisać na zabieg na dwa obszary (np. twarz i szyję lub twarz i dłonie) w cenie jednego! Dlaczego warto?

Wyjątkowość preparatu Neauvia Hydro Deluxe docenili lekarze dermatolodzy, przyznając mu w tym roku Perłę Dermatologii Estetycznej dla najlepszego preparatu do mezoterapii.

Nawilżanie w wersji deluxe

Hydro Deluxe to pierwszy na rynku polskim, tak doskonały i idealnie skomponowany produkt do biorewitalizacji skóry twarzy i ciała. Klasyczne zabiegi mezoterapii pozwalają jedynie na uzyskanie chwilowego efektu nawilżenia skóry i poprawy jej wyglądu. Hydro Deluxe to luksusowa terapia nawilżająca, która działając w 3 wymiarach – nawilżania, odbudowy kolagenu i elastyny oraz ujędrnienia skóry – zapewnia doskonały i długotrwały efekt!

Co istotne, Neauvia Hydro Deluxe to rodzaj kwasu, który jest nieusieciowany (o najwyższym stężeniu 18 mg/ml), a zatem nie powoduje żadnej zmiany, jeśli chodzi o objętość tkanki. On tylko doskonale nawilża skórę, sprawiając, że staje się jędrna, napięta i rozświetlona. Jak po wakacjach. Ponadto dodatek hydroksyapatytu wapnia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny w skórze, a zawartość dwóch aminokwasów (glicyny i L-proliny) utrwala i podtrzymuje swoistą siatkę kolagenową, zapewniając zachowanie pięknego owalu twarzy.

neauvia-banerNeauvia Hydro Deluxe – wyjątkowa promocja!

Razem z marką Neauvia i 10 sprawdzonymi gabinetami medycyny estetycznej z Warszawy i okolic zapraszamy do wyjątkowej promocji na zabieg Neauvia Hydro Deluxe!

W dniach 21.11-5.12.2016 możesz się zapisać na zabieg na dwa obszary (np. twarz i szyję lub twarz i dłonie) w cenie jednego! Przy zapisie podaj hasło: „Wirtualna Klinika”.

Z zabiegu będziesz mogła skorzystać do końca stycznia 2017 r.

Czytaj więcej TUTAJ>>