Nowe dzbanki i filtry magnezowe Dafi

Nowe dzbanki i filtry magnezowe Dafi

1320
0
PODZIEL SIĘ
dzbanek Dafi
Dzbanek Dafi

Zadbajmy jesienią i zimą o naszą odporność ale także o zdrową skórę. Nowe szklane dzbanki filtrujące wraz z filtrem magnezowym z pewnością nam w tym pomogą!

Jesienią i zimą nasza skóra jest szczególnie narażona na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Chłód na zewnątrz, ogrzewane pomieszczenia mogą sprawić, że skóra będzie przesuszona i pozbawiona blasku. Oprócz stosowania odpowiednich kremów ochronnych nie powinno się zapominać, że ok. 2 litrów płynów dziennie powinno się wypijać przez cały rok, nie tylko latem. Warto też zatroszczyć się o właściwy poziom magnezu, którego niedobór sprawia, że jesteśmy zmęczeni i bardziej narażeni na infekcje.

Mamy propozycję, która pomoże w rozwiązaniu tych problemów! Szklany dzbanek filtrujący Dafi w połączeniu z Filtrem Dafi Aquamag Classic skutecznie oczyści wodę kranową z chloru oraz niektórych metali ciężkich, jednocześnie wzbogacając wodę w jony magnezu. Pamiętajmy, że magnez dostarczany w wodzie przyswaja się lepiej! Ten zestaw pomoże zaoszczędzić pieniądze na wodzie butelkowanej (dodatkowo zadbasz o środowisko!) i suplementach diety. Filtr wystarcza na ok. 150-200 litrów wody (pomyśl ile to butelek), więc dodatkowo zadbasz o środowisko!

Szklany dzbanek filtrujący Dafi 2,0 l ze wskaźnikiem LED Sensor, 79,90 zł* + Filtr Dafi Aquamag Classic, 14,99 zł*

 

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOdświeżacz Ambi Pur Freshelle
Następny artykułKalms uwolni od stresu
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.