PODZIEL SIĘ

Kto nie marzy dziś o 30-godzinnej dobie? Mając na głowie setki spraw, szukamy oszczędności czasu, gdzie tylko się da. To właśnie dlatego tak wielką popularność zyskały zakupy online. Ale uzupełnianie garderoby czy lodówki to nie jedyne kwestie, które możemy załatwić przez internet. Warto wykorzystać go także do umawiania się na wizyty w salonach urody!

Jeśli rezerwacja online dla kogoś jest jeszcze nowością i abstrakcją, pora jak najszybciej naprawić ten błąd. Możliwość internetowego umawiania się na wizyty w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i SPA jest dostępna w Polsce już ponad rok i ułatwia życie dziesiątkom tysięcy zadowolonych użytkowników (obu płci!). Moment.pl, bo o nim właśnie mowa, to wyjątkowa platforma zrzeszająca ponad 30 tysięcy salonów urody z całego kraju. Warto jednak wiedzieć, że nowoczesna forma rezerwacji wizyt to zaledwie jedna z długiej listy zalet tego rozwiązania. Co jeszcze tam znajdziemy?

Dostępny zawsze i wszędzie

Podstawową zasadą działania systemu rezerwacji online w Moment.pl jest jego nieograniczona dostępność. Chodzi o to, że z platformy możemy korzystać przez całą dobę, z każdego miejsca i na dowolnym urządzeniu – jedynym warunkiem jest dostęp do internetu. Dodatkowo możemy same wybrać, jaka forma użytkowania odpowiada nam bardziej: przejrzysty portal internetowy czy intuicyjna (i darmowa!) aplikacja mobilna.

Umawianie wizyt odbywa się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że w tej samej chwili, w której wybierzemy interesujący nas termin, przestaje być on dostępny dla innych osób. Dzięki temu, gdy zatwierdzimy swoją rezerwację, możemy mieć całkowitą pewność, że nikt inny nie zostanie omyłkowo zapisany w tym samym czasie.

Źródło wiarygodnych opinii

Wybierając się do nowego salonu po raz pierwszy chcemy mieć pewność, że powierzymy swój wygląd i samopoczucie odpowiedniej osobie. Mamy przecież świadomość, że kiedy w grę wchodzi nasze zdrowie i uroda, nie warto ryzykować. Dlatego zanim zdecydujemy się na usługi konkretnej placówki, starannie sprawdzamy opinie na jej temat. Ale co zrobić, jeśli akurat nikt z naszych znajomych nie odwiedzał jeszcze nigdy tego miejsca? Jak przekonać się, czy wizyta będzie warta naszych pieniędzy?

Na ratunek przychodzi baza opinii w Moment.pl. To niezawodne źródło wiedzy, które doskonale zastępuje (lub uzupełnia) porady zaufanych znajomych czy bliskich. Jakim cudem? Wiarygodność wpisów w bazie gwarantuje zasada, zgodnie z którą zamieszczać je mogą jedynie osoby, które faktycznie skorzystały z usług danego salonu. Dzięki temu możemy spokojnie zaufać informacjom, które tam znajdziemy i bez zbędnych wątpliwości oprzeć na nich swój ostateczny wybór.

Wszystkie szczegóły w jednym miejscu

Choć opinie dotychczasowych klientów są bardzo ważne, stanowią raczej formę finalnego potwierdzenia, czy dany salon jest wart naszej uwagi. Zanim jednak dotrzemy do tego momentu, musimy najpierw dowiedzieć się, jakie w ogóle mamy opcje. Moment.pl nie zawiedzie nas i w tym przypadku. Z pomocą dostępnej tam wyszukiwarki szybko odnajdziemy placówki w wybranej okolicy – lub po prostu konkretny salon, po nazwie czy po usłudze. Nieważne, czy szukasz depilacji woskiem, manicure japońskiego czy pedicure – na Moment.pl na pewno znajdziesz to czego szukasz! Każda wizytówka znajdująca się w platformie zawiera wszystkie informacje, które mogą nam być potrzebne: począwszy od opisów salonów i ich pracowników, przez szczegóły dotyczące oferty i cen, aż po listę dodatkowych udogodnień, których możemy spodziewać się w danym miejscu. Koniec z przeszukiwaniem całego internetu – teraz wszystko mamy pod ręką.

Znalezienie idealnego salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego czy SPA potrafi czasem sprawić znacznie więcej kłopotów, niż mogłoby się wydawać. A przecież wizyta w takiej placówce powinna być dla nas czystą przyjemnością – bez zbędnych utrudnień, stresu i marnowania czasu. To właśnie dlatego powstał Moment.pl. Aby ułatwić nam znalezienie najlepszego specjalisty i maksymalnie skrócić drogę, jaką musimy pokonać, aby skorzystać z jego usług. Nie znasz jeszcze Moment.pl? Najwyższa pora, aby to zmienić!

logo moment