Nowy superskoncentrowany Lenor

Nowy superskoncentrowany Lenor

1194
0
PODZIEL SIĘ
Lenor Spring

Z nowego raportu przygotowanego przez markę Lenor we współpracy z czołowym ekspertem w dziedzinie psychologii zapachu, dr Rachel Herz, wynika, że poczucie świeżości w odpowiednich ubraniach znacząco zwiększa pewność siebie i może mieć pozytywny wpływ na nasze codzienne życie.

Noszenie świeżo pachnących ubrań to jeden z najczęściej wymienianych czynników, które mogą najkorzystniej wpłynąć na nastrój kobiety. Okazuje się, że ma ono większe znaczenie dla poczucia pewności niż odpowiednia fryzura, piękne ubrania czy nawet makijaż. Świeżo pachnące ubrania to nowy aspekt zwiększający poczucie pewności, atrakcyjności, a nawet szczęścia.

Aby pomóc kobietom w wywieraniu dobrego wrażenia i zachowaniu porannej świeżości przez cały dzień, Lenor wprowadza na rynek swoją najnowszą innowację: technologię FRESHLOCKTM, która zapewnia świeżość i długotrwały zapach odzieży przez cały dzień — nawet przez 12 godzin.

Nowy superskoncentrowany Lenor

Technologia Freshlock to kolejne stadium rozwoju kapsułek zapachowych marki Lenor. Mają one mocniejszą powłokę, pozwalającą zawrzeć w każdej kapsułce większe stężenie mocniejszego czynnika zapachowego w stosunku do poprzedniego Lenora. Kapsułki zapachowe Perfume Micro Capsules (PMC) to technologia marki Lenor, która stopniowo uwalnia czynnik zapachowy podczas prania, zapewniając trwały efekt świeżości ubrań. Kapsułki zapachowe osadzają się na ubraniach w ostatniej fazie prania. Wskutek tarcia (pocierania, wycierania, zakładania ubrań itp.) kapsułki pękają i stopniowo uwalniają czynnik zapachowy, zapewniając poczucie świeżości nawet przez 12 godzin od założenia ubrań.

Formuła superkoncentratu

Nowy Lenor oferuje więcej bogatszego zapachu w porównaniu z dotychczasowym produktem. Oznacza to, że przy każdym dotyku uwalniana jest jeszcze większa moc świeżości. Dzięki temu mniejsza o 10 ml dawka produktu zapewnia świeżość przez cały dzień.

Nowe zapachy:

Lenor Spring: Ponadczasowy klasyk, dzięki któremu Twoje ubrania będą miękkie i utrzymają świeżość przez długi czas. Dzięki nucie zapachowej na bazie drzewa i piżma dostarczy Tobie i Twoim najbliższym niezapomnianych doświadczeń.

Midnight Rose:  odżywczy zapach dla radosnego nastroju, z odrobiną zmysłowości. Połączenie dzikich róż z owocową nutą. Pełne życia, energii i radości aromaty róży i owoców w połączeniu z dzikimi kwiatami, które łagodzą owocowy żywioł.

Cotton Flower: zapach kwiatu bawełny i subtelne nuty jaśminu dla delikatnej, wrażliwej skóry. Bezpieczny dla Twojej skóry. Testowany dermatologicznie i hypoalergiczny.

Exotic Twist: Świeży, owocowy, niezwykle kobiecy zapach. Z wyraźną, ożywczą nutą kwiatową – bardzo intensywną i odświeżającą.

Superskoncetorwany Lenor jest dostępny w 16 wariantach w liniach Soft&Fresh, Sensitive, Aromatherapy oraz Parfumelle. Cena detaliczna to 7.99 PLN/ 875-925ml

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPielęgnacja stóp z L’biotica
Następny artykułProszek w płynie Ariel
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.