Nuxe Nuxuriance Ultra SPF20 PA+++ – regenerujący krem przeciwstarzeniowy

Nuxe Nuxuriance Ultra SPF20 PA+++ – regenerujący krem przeciwstarzeniowy

925
0
PODZIEL SIĘ
nuxe krem

Nuxuriance Ultra to kompleksowa gama kosmetyków przeciwzmarszczkowych przywracająca skórze gęstość, która zawiera komórki Dwu-Kwiatowe Szafranu i Bugenwilli o działaniu ujędrniającym, regenerującym i wypełniającym zmarszczki. Teraz w gamie tej pojawiła się nowość – Nuxe Nuxuriance Ultra SPF20 PA+++.

Wiemy, że ochrona przed promieniowaniem UV przez cały rok, pomaga zapobiegać długotrwałym uszkodzeniom wewnątrz skóry. Szczególnie promieniowanie UVA uważane jest za główną przyczynę fotostarzenia. W mieście, czy na łonie natury, przez cały rok, promienie UVA wnikają w głąb skóry, znacznie głębiej niż UVB, czego efekty są wyraźnie widoczne – zmarszczki, przebarwienia, zwiotczenie skóry.

nuxeNuxe Nuxuriance Ultra SPF20 PA+++ (50 ml/181 zł)

Ten Krem przeciwzmarszczkowy poprawiający gęstość skóry o kompleksowym działaniu, zawiera komórki dwu-kwiatowe szafranu i bugenwilli, regeneruje skórę, sprawia, że owal twarzy jest wyraźniejszy, wypełnia zmarszczki i chroni skórę przed promieniowaniem UVA/UVB, dzięki czemu zapobiega przedwczesnemu fotostarzeniu się skóry i pojawianiu się przebarwień. Skóra wygląda młodziej: jest gładka i jędrna, odzyskuje utraconą gęstość. Jej naturalny blask jest odżywiony, a rysy wydają się „podciągnięte”.

Zasady stosowania:

Stosuj Krem przeciwzmarszczkowy poprawiający gęstość skóry Nuxuriance Ultra rano na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, po zastosowaniu Serum Nuxuriance Ultra.

1. Rozgrzej w dłoniach ilość kremu wielkości orzecha laskowego.
2. Nakładaj na twarz od dołu ku górze, wykonując krótkie ruchy wygładzające raz jedną, raz drugą ręką. Szczególnie wygładź owal twarzy i okolice skroni.
3. Ponów wygładzające gesty po bokach twarzy. Następnie nałóż na dekolt, wygładzając go od środka na zewnątrz.