ODMŁADZAJĄCY ZABIEG DERMAGENIQ

ODMŁADZAJĄCY ZABIEG DERMAGENIQ

954
0
PODZIEL SIĘ

Dr Irena Eris przedstawia zabieg na twarz Dermageniq z mezoterapią bezigłową i masażem modelująco-liftingującym, z którego możesz skorzystać w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris. Sprawdź, na czym polega i jakie daje efekty!

Do zabiegu Dermageniq wykorzystywana jest formuła odmładzająca z Czynnikiem Wzrostu Komórek. To unikalne białko otrzymywane w procesie zaawansowanych technik inżynierii biomedycznej o niespotykanej dotąd stabilności i sile działania. Stymuluje syntezę DNA i proces mnożenia się komórek skóry. Przedłużając aktywność metaboliczną i replikacyjną fibroblastów, warunkuje ich właściwości regeneracyjne i potencjał do samoodnowy. Komórki poprzez stymulację syntezy substancji strukturalnych skóry, kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, spowalniają procesy starzenia się i wydłużają biologiczną aktywność skóry.

Zabieg wykonywany jest dwoma metodami:

  • mezoterapia bezigłowa – to alternatywa dla klasycznej mezoterapii igłowej, wykonywanej przez lekarzy dermatologów, jest nieinwazyjną metodą wprowadzania substancji aktywnych do głębokich warstw skóry z zastosowaniem mikroprądów, dzięki temu czynnik wzrostu komórek działa skuteczniej
  • masaż modelująco-liftingujący – zastosowane techniki intensywnych ruchów modelujących pozwala na działanie w obrębie skóry, tkanek podskórnych i mięśni, dzięki temu masaż wyraźnie poprawia owal twarzy i modeluje, usprawniając przepływ krwi i limfy, wzmacnia odżywienie i dotlenienie skóry oraz zmniejsza obrzęki, dodatkowo skutecznie zmniejsza widoczne oznaki starzenia, usuwa objawy stresu oraz działa profilaktycznie, jest skuteczną metodą poprawy wyglądu twarzy.

Efekty zabiegu:

  • wyraźne ujędrnienie i wygładzenie skóry
  • poprawa owalu twarzy
  • zmniejszenie widoczności zmarszczek
  • poprawa wyglądu skóry.

Zabieg Dernageniq trwa 1,5 godziny i kosztuje 490 zł.

Dermageniq Dr Irena Eris

W celu wzmocnienia efektow i skuteczności zabiegu warto stosować Koncentrat biomimetyczny z czynnikiem wzrostu komórek Dermageniq Dr Irena Eris Prosystem Home Care (125 zł/30 ml). Jeśli kosmetyczka nie zaleci inaczej, stosuj go codziennie rano i wieczorem na czyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wmasuj go delikatnymi, kolistymi ruchami, a następnie nałóż zwykle stosowany krem pielęgnacyjny na dzień lub na noc. Optymalne rezultaty zapewni miejscowe stosowanie kremu w obszarach, gdzie najczęściej występują zmarszczki, czyli czoło, wokół oczu i ust.