Odmładzanie przez spanie

Odmładzanie przez spanie

972
0
PODZIEL SIĘ

Jeden z najbardziej znanych reparatorów skóry – Advanced Night Repair – doczekał się swojej kolejnej wersji. Tym razem naukowcy odkryli w komórkach skóry… geny zegarowe i postanowili je zsynchronizować. Po co?

Estee Lauder już w 1982 roku, jako pierwsza firma kosmetyczna, zrozumiała wpływ uszkodzeń DNA na stan skóry i włączyła nocną regenerację do kategorii produktów przeciwdziałających starzeniu się skóry. Od tej pory serum Night Repair (a potem Advanced Night Repair) pokochały kobiety na całym świecie. W 2008 roku marka sprzedała 1.629.199 jego flakonów na świecie, co oznacza, że co minutę sprzedawały się 3 flakony (nie dziwi nas to, bo to naprawdę świetny produkt!).

Jakie udoskonalenia wprowadzono w najnowszym serum

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex?

Przygotujcie się na dawkę naukowych odkryć:

  • U podstaw formuły leży odkrycie tzw. genów zegarowych, które synchronizują pracę komórek skóry i ich reakcje naprawcze w ciągu nocy. Mówiąc prościej: każda komórka ma własny zegar, dzięki któremu wie, kiedy i jak zwiększać możliwości regeneracji uszkodzonego DNA.
  • Z wiekiem geny te mogą się trochę „rozsynchronizować”, tym samym spowalniając funkcje naprawcze skóry. Aby temu przeciwdziałać opracowano specjalną technologię Chronolux, wspierającą naturalną synchronizację procesów regeneracji i ochrony skóry.
  • Drugim problemem, jaki rozwiązuje ten kosmetyk, jest tzw. uszkodzenie alkilacyjne – wywoływane przez dym, zanieczyszczenia i chemikalia. Jeśli nie zostanie szybko naprawione przez specjalny enzym (tzw. transferazę AGT), utrwala się.
  • Niestety, ten enzym wraz z wiekiem też się zużywa, dlatego skóra coraz mniej jest odporna na tego typu uszkodzenia. Estee Lauder zamknęło więc dodatkową porcję tego enzymu w swoim serum.
  • Oczywiście, oprócz tych skomplikowanie brzmiących formuł, w serum znajdziesz też opatentowaną mieszankę przeciwutleniaczy i kwasu hialuronowego, która neutralizuje wolne rodniki i zatrzymuje w skórze wilgoć.
  • A wszystko to dzieje się, gdy śpisz…

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex (Estee Lauder, 30 ml, 250 zł)

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex (Estee Lauder, 30 ml, 250 zł)

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKWIAT IMMORTELE
Następny artykułPełen demakijaż
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.