Odświeżacz Ambi Pur Freshelle

Odświeżacz Ambi Pur Freshelle

1029
0
PODZIEL SIĘ

Zapachy mają duże znaczenie w naszym życiu, potrafią przywołać miłe wspomnienia, ale także zdenerwować. Nie musisz już wybierać produktów, które np chciałabyś ugotować, ponieważ nowy Ambi Pur Freshelle usunie nieprzyjemne zapachy.

Zmysł węchu ma ogromny wpływ na nasze codzienne zachowania. Przykre zapachy,
a zwłaszcza obawa przed ich wywołaniem wpływają na podejmowane przez nas decyzje takie jak np. wybór produktów, których będziemy używać do gotowania czy jedzenia. Problem dotyczy nie tylko posiadaczy zwierząt domowych, lecz także miłośników sztuki kulinarnej czy palaczy.

Przeprowadzone w Polsce badania jakościowe i sondy uliczne wykazały, że nasze gospodynie są perfekcyjne w prowadzeniu swojego gospodarstwa. W rezultacie ich idealny dom jest czysty, świeży i gotowy na przyjęcie gości. Nic dziwnego zatem, że czynności takie jak gotowanie czy smażenie oraz obecność śmieci w domu znajdują się na szczycie rankingu przykrych domowych zapachów.

Jak zatem najlepiej walczyć z nieprzyjemnymi zapachami, które towarzyszą codziennym czynnościom?

Rozwiązaniem jest Ambi Pur Freshelle. W odróżnieniu od wielu innych odświeżaczy powietrza, Ambi Pur wykorzystuje zaawansowane technologie eliminujące przykre zapachy, pozostawiając po sobie wyłącznie lekki i świeży zapach. Opracowane przez zespół ekspertów produkty Ambi Pur są bezpieczne do stosowania w całym domu.

Ambi Pur przekształca przykro pachnące miejsca w miejsca świeżości, dzięki czemu wszyscy możemy cieszyć się bardziej przyjazną przestrzenią i oddychać swobodniej.

Freshelle Flowers&Spring

Pomaga eliminować przykre zapachy i zwiększa skuteczność cotygodniowych porządków. Flowers&Spring to zapach, który wita nas bogactwem aromatów, dzięki którym możemy poczuć się jak na progu kwiaciarni. Zastosuj go w domu aby wypełnić go zapachem najpiękniejszego wiosennego bukietu.

Rekomendowana cena: 13,99 zł

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHelios Mleczko do pielęgnacji drewna
Następny artykułNowe dzbanki i filtry magnezowe Dafi
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.