Papier nawilżany Velvet Rumianek i Aloes

Papier nawilżany Velvet Rumianek i Aloes

2358
0
PODZIEL SIĘ
papier toaletowy Velvet Rumianek

Jesteś niezwykle aktywna? Zadbaj o świeżość i komfort!

Twój każdy dzień jest wypełniony po brzegi: wstajesz wcześnie, potem prysznic, śniadanie, szkoła, praca… Masz mnóstwo spraw do załatwienia od samego rana, a wieczorem jeszcze zakupy, fitness, randka… ciągle w biegu! Tak wygląda życie większości z nas. Kiedy masz tak wiele zadań i aktywności bardzo ważne jest dla Ciebie poczucie świeżości i komfortu przez cały dzień.

Chcesz czuć się dobrze w swojej skórze, jesteś wtedy pewniejsza siebie, lubisz czuć się świeżo i atrakcyjnie? Świetnym pomysłem jest zabranie do torebki nawilżanego papieru toaletowego Velvet Rumianek i Aloes, który zapewnia czystość i poczucie komfortu w każdej sytuacji. Jest idealnym rozwiązaniem higienicznym dla osoby aktywnej, takiej jak ty!

Nawilżany papier toaletowy Velvet Rumianek i Aloes to nowy standard higieny, zapewnia pełną czystość, dzięki zawartości kwasu mlekowego ma też pH odpowiednie dla okolic intymnych. Nawilżany papier Velvet ma delikatny zapach, zawiera specjalnie dobrane ekstrakty roślinne, został przetestowany dermatologicznie. Nie zawiera alkoholu, parabenów, PEGów, jest biodegradowalny – co oznacza, że można go po użyciu bez obaw wrzucać do toalety. Kosmetyk ten jest dostępny w opakowaniu ze specjalnym, wygodnym zamknięciem, które zapobiega wysychaniu.
www.swiatvelvet.pl

Velvet rumianek papier toaletowy