Strona główna DZIEJE SIĘ WYDARZENIA Perfect SPA Awards już wkrótce!

Perfect SPA Awards już wkrótce!

Już niebawem, bo 13 lutego 2019 r., odbędzie się finał 10. edycji najbardziej prestiżowego konkursu Perfect SPA Awards, organizowanego przez magazyn Eden – jedyny na polskim rynku specjalizujący się w tematyce SPA & wellness.

W hotelu Bellotto w Warszawie zostaną przyznane nagrody i wyróżnienia dla najlepszych obiektów SPA & Wellness w Polsce i za granicą – od trzech lat bowiem odbywa się również Perfect SPA International. Co roku w konkursie uczestniczy ponad 200 obiektów, a statuetki dla zwycięzców przyznawane są w kilkunastu kategoriach. Nagrody te są tym cenniejsze, że przyznawane przez samych gości, którzy głosują na swoje ulubione obiekty przed kilka miesięcy na portalu www.SPAeden.pl. Niezależnie od nagród od gości, oddzielne tytuły przyznaje też Kapituła Konkursu złożona z ekspertów z branży, m.in. dla Najlepszego holistycznego SPA, Najlepszego SPA dla rodzin, Najlepszego butikowe SPA, czy Najlepszego medical SPA.

W edycji 2018 wystartowało wyjątkowo dużo, bo prawie 250 obiektów, a w głosowaniu internetowym wzięło udział ponad 40 tys. osób.

Perfect SPA AwardsFinał prestiżowego Perfect SPA Awards to spotkanie najlepszych i najbardziej znanych obiektów branży wellness i spa, jak również tych nowo powstałych i dynamicznie rozwijających się, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Tegoroczne wydarzenie będzie szczególne, bo połączone z 15-leciem Magazynu Eden. Magazyn Eden konsekwentnie od początku istnienia wspiera, odkrywa i promuje branżę SPA i wellness w Polsce.

Jak opowiada Katarzyna Sołtyk, wydawca magazynu Eden: „Odbywający się od 10 lat konkurs z roku na rok nabiera rozpędu i cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród obiektów SPA, jak i samych gości, którzy chętnie swoimi głosami nagradzają sprawdzone przez siebie, ulubione miejsca. Logo zwycięzcy Perfect SPA Awards umieszczone na stronie internetowej czy w samym hotelu oznacza, że warto tu przyjeżdżać”.

Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Semana, wydawca Magazynu Eden i portalu SPAeden.pl, a głównym patronem – Polska Organizacja Turystyczna.

Poprzedni artykułAA Bio Natural Vegan
Następny artykułPRESTIŻOWE NAGRODY PERFECT SPA AWARDS ROZDANE!
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: [email protected]