Perfekcyjny dom z Perfect House Barwy

Perfekcyjny dom z Perfect House Barwy

1101
0
PODZIEL SIĘ

Seria ciekawych preparatów Perfect House marki Barwa, pozwoli utrzymać Twój dom w czystości.

Ogólny bałagan i kurz w miejscach, w których przebywamy, mają znaczący wpływ na nasze samopoczucie i brak koncentracji. Twórczy nieład bardzo łatwo przekształcić w zwykły nieporządek, który absolutnie nie ma nic wspólnego z kreatywnym wsparciem pracy. Potwierdzono, że bałagan w mieszkaniu, biurze czy nawet na biurku wzbudza w nas uczucie niepokoju, bezradności i przytłoczenia.

Zabrać się za sprzątanie jest ciężko. Idealnie, gdy ktoś zrobi to za nas. 🙂 Najczęściej jednak same stajemy się perfekcyjnymi paniami domu. Wtedy akcja pod tytułem „perfect house” musi przebiec szybko, skutecznie a najlepiej jeszcze z bonusem – dom ma być na długo czysty i pachnący.

Seria kosmetyków do domu Perfect House opracowana i wyprodukowana przez polską firmę Barwa.

Perfect House to zupełnie nowa odsłona środków czystości, które należy określić jako kosmetyki do domu. Dlaczego kosmetyki? Ponieważ poza skutecznością i wydajnością seria Perfect House ma jeszcze jeden walor – jako bonus otrzymujesz zapach, który jest diametralnie inny od znanych nam zapachów środków czystości, a dodatkowo jest naprawdę trwały. Taki efekt osiągnięto dzięki temu, że do składu produktów dodane zostały perfumeryjne aromaty. To, co jeszcze wyróżnia Perfect House to design i przede wszystkim spójność opakowań całej linii, która doskonale skomponuje się nawet z bardziej minimalistycznie urządzoną kuchnią czy łazienką. Marka odeszła od tradycyjnych kształtów opakowań środków czystości, które każda z nas rozpoznaje już po samym zarysie. Zastąpiono je jednorodnymi, ale bardzo łatwymi do zidentyfikowania, estetycznymi, ciemnymi butelkami. Seria Perfect House to doskonała jakość, piękny zapach i nowoczesny design. Znajduje się w niej 8 produktów przeznaczonych do czyszczenia: kuchni, łazienki, powierzchni szklanych, podłóg drewnianych i gresów, mebli drewnianych, skór oraz płyn do mycia naczyń.