Philips Sonicare HealthyWhite+

Philips Sonicare HealthyWhite+

836
0
PODZIEL SIĘ

Zdrowe zęby i piękny, biały uśmiech to marzenie niejednej z nas. Nowa szczoteczka soniczna Philips Sonicare pomoże cieszyć się białym uśmiechem już po dwóch tygodniach stosowania.

Aby pomóc konsumentom uzyskać promienną biel uśmiechu, firma Philips wprowadza do sprzedaży szczoteczkę soniczną do zębów Philips Sonicare HealthyWhite+, o potwierdzonej klinicznie skuteczności w usuwaniu przebarwień, spowodowanych głównie piciem herbaty, kawy czy czerwonego wina. Teraz możesz delektować się ulubionymi napojami zachowując przy tym śnieżną biel zębów!

Użytkownicy szczoteczki sonicznej Philips Sonicare HealthyWhite+ mogą w ciągu zaledwie dwóch tygodni uzyskać efekt wybielenia zębów nawet o dwa odcienie. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą czuć się świeżo, pewnie i atrakcyjnie!

„W firmie Philips rozumiemy, że konsumenci zawsze poszukują nowych, bezpiecznych i skutecznych  metod uzyskania śnieżnej bieli uśmiechu, o którą mogą zadbać w domowym zaciszu bez konieczności korzystania z zabiegów w gabinetach dentystycznych. Philips Sonicare HealthyWhite+ pomaga uzyskać zauważalnie bielszy odcień zębów już po dwóch tygodniach stosowania,” podkreśla Iza Rogulska Communication Manager w Philips Personal Health.

W porównaniu ze szczoteczką manualną szczoteczka soniczna Philips Sonicare HealthyWhite+ usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej i pomaga uzyskać zdrowy, bielszy uśmiech. Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HealthyWhite+ umożliwia systematyczne usuwanie przebarwień, zapewniając trwały efekt w postaci naturalnej bieli zębów.

Wiedząc jak ważna jest naturalna biel uśmiechu, firma Philips wyposażyła szczoteczkę soniczną Philips Sonicare HealthyWhite+ w dwa programy  pracy umożliwiające łatwe i skuteczne czyszczenie zębów. Program Clean przeznaczony jest do codziennej higieny jamy ustnej, podczas gdy program White opracowany został z myślą o optymalnym usuwaniu przebarwień i naturalnym wybielaniu zębów.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare HealthyWhite+ posiada funkcję EasyStart, która ułatwia konsumentom przestawienie się ze szczoteczki manualnej na szczoteczkę soniczną poprzez stopniowe zwiększanie mocy w trakcie pierwszych 14 zastosowań. W ten sposób użytkownicy mogą stopniowo oswoić się z technologią soniczną.

Rekomendowana cena detaliczna szczoteczki sonicznej Philips Sonicare HealthyWhite+ HX8911/01 wynosi 499 zł. Produkt dostępny w sprzedaży od września br.