Pianka koloryzująca

Pianka koloryzująca

531
0
PODZIEL SIĘ

Pianki koloryzujące to dobry sposób na łatwe farbowanie włosów. Pianki mogą koloryzować włosy trwale lub tymczasowo (do jednego lub kilku myć włosów).

Pianki do koloryzacji tymczasowej, ponieważ nie mają w składzie ani utleniacza ani amoniaku,  nie wnikają w głąb włosów, tylko „oblepiają” je na całej długości. Kolor utrzymuje się Popularnymi piankami koloryzującymi sa pianki Venita Trendy Mousse Color. Mogą przypaść do gustu młodym osobom, ponieważ w gamie kolorystycznej znajdziemy takie odcienie jak Kosmiczny Błękit, Magiczny Fiolet, Urzekającą Purpurę czy Light Red. Najpiękniejsze kolory wyjdą na włosach jasnych, idealnie nadaje się do modnej kontrastującej koloryzacji końcówek przy blond fryzurach. Na ciemnych włosach może stworzyć refleksy. Producent zapewnia, że kolor utrzymuje się od 6 do 9 myć.

Piankę  koloryzujące zmywalne kładziemy bezpośrednio na włosy

Inne pianki koloryzujące półtrwałe, to Wats Elysee, Vitale, Styleflex, Schwarzkopf Igora Export Mousse (polecana do odświeżania koloru), Indola Profession.

Pianki trwale koloryzujące to produkt, który ma ułatwić samodzielne farbowanie w domu. Konsystencja pianki sprawia, że nie spływa ona z włosów, dzięki czemu farbowanie włosów (np. z tyłu głowy) jest ułatwione. W przypadku pianek trwale koloryzujących, zanim przystąpimy do nakładania kosmetyku na włosy, musimy zmieszać farbę z aktywatorem i dopiero wtedy możemy zacząć farbować. Piankami trwale koloryzującymi możemy rozjaśnić włosy.

Przykłady pianek koloryzujących trwale: Schwarzkopf Perfect Mousse, Wella Wellaton, L’Oreal Sublime Mousse, Palette Mousse Color.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPaznokcie żelowe
Następny artykułPianka do włosów
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.