PIĘKNE USTA Z ULTRA SMILE!

PIĘKNE USTA Z ULTRA SMILE!

2528
0
PODZIEL SIĘ

Juvederm Ultra Smile

Pełniejsze i ładnie zarysowane usta bez bólu i opuchnięcia, w czasie, jaki zwykle przeznaczasz na manikiur? To możliwe dzięki nowemu wypełniaczowi na bazie kwasu hialuronowego Juvéderm Ultra Smile, który działa delikatnie, ale bardzo precyzyjnie. Tego samego dnia możesz iść na imprezę z pięknymi, naturalnie wyglądającymi ustami! Poznaj zalety Ultra Smile!

Co wyróżnia Juvéderm Ultra Smile?

O jego zaletach mówi dr Robert Chmielewski, specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej ze SkinClinic Medical Day SPA, który wykonał już wiele zabiegów z użyciem wypełniaczy:

 • Juvéderm Ultra Smile został stworzony specjalnie z myślą  o modelowaniu, korekcji i odmładzaniu ust. Należy do grupy najnowocześniejszych wypełniaczy Juvéderm Ultra – bezpiecznych w stosowaniu, dających bardzo naturalny efekt. Odpowiada na potrzeby kobiet, które chcą naturalnego podkreślenia ust bez efektu sztuczności.
 • dr Robert Chmielewski, JuvedermZawarty w preparacie kwas hialuronowy ma delikatną, jedwabistą strukturę i unikalną formę gładkiego, jednorodnego i plastycznego żelu zdolnego przywrócić objętość, uwypuklić kontur i nadać kształt obrysowi ust. 
 • Żel ten nie ma struktury ziarnistej, jak inne wypełniacze, co oznacza, że podczas iniekcji łatwo przepływa do wypełnianych miejsc, równomiernie rozprzestrzenia się w ustach, umożliwiając lekarzowi subtelne i precyzyjne korygowanie. Poza tym dzięki gładkiej strukturze nie jest wyczuwalny w skórze ust.
 • Juvéderm Ultra Smile zapewnia także lepszą trwałość rezultatów zabiegu – do 9-12 miesięcy*, ponieważ charakteryzuje się bardzo dobrym „sieciowaniem”, czyli zdolnością wiązania molekuł kwasu hialuronowego. Dzięki temu nie ulega szybkiej degradacji.
 • Preparat jest komfortowy dla pacjenta także z innego powodu – jego twórcy wzbogacili go w środek znieczulający – lidokainę. Dzięki temu ból nie jest odczuwalny ani w trakcie, ani po zabiegu. Poza tym podanie znieczulenia razem z wypełniaczem eliminuje problem dodatkowej objętości ust, pojawiającej się pod wpływem podawanego oddzielnie znieczulenia, co „zakłóca” efekt widoczny zaraz po zabiegu. 

* Źródło: Marc A. Pinsky et al. Aesthetic Surg J 2008; 28: 17-2

Na zdjęciu: dr Robert Chmielewski, specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej. Wykładowca w Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging oraz członek sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Z wiekiem skóra ust staje się cieńsza, a wargi tracą swoją objętość i gładkość. Rozmywa się też ich kontur, mniej wyraźny staje się tzw. łuk kupidyna. Kąciki ust mogą opadać, dając wrażenie smutnej twarzy. 

Na jaki efekt możesz liczyć? 

Każde usta mają niepowtarzalny kształt i wygląd. Tym, które posiadają pewne mankamenty lub po prostu widać na nich upływ czasu, można pomóc za pomocą Juvéderm Ultra Smile na wiele sposobów. I tak, w zależności od potrzeb, dzięki temu wyjątkowemu wypełniaczowi można:

 • dodać ustom objętości
 • skorygować ich kształt, np. wzmocnić symetrię pomiędzy wargą górną a dolną, uwypuklić kontur, podnieść i wypełnić kąciki ust, podnieść tzw. łuk kupidyna i rynienkę przynosową
 • wypełnić drobne linie i zmarszczki (np. tzw. zmarszczki palacza)
 • poprawić jakość skóry, dodać ustom świeżości i przywrócić im młody wygląd

Wszystkie szczegóły i dokładną „wizję” wymarzonych ust ustalisz podczas konsultacji lekarskiej przed wykonaniem zabiegu.

Badania pokazały, że większe usta o regularnym kształcie powodują, iż wydajemy się bardziej atrakcyjne!

Jak wygląda zabieg?

 • Najpierw spotkasz się z lekarzem w celu ustalenia szczegółów – doświadczony lekarz najlepiej podpowie ci, co (i czy w ogóle) warto zmienić. Niektóre pacjentki biorą ze sobą zdjęcia wymarzonych ust (np. gwiazd), pamiętaj jednak, że nie zawsze ich kształt będzie dobry dla ciebie – jeśli lekarz będzie odradzał ci taki „model”, warto go posłuchać. – Usta Angeliny Jolie przy małej szczupłej twarzy mogą wyglądać po prostu wulgarnie – jako przykład podaje dr Chmielewski.
 • Juvederm Ultra SmileJuvéderm Ultra Smile jest wyrobem medycznym nie przeznaczonym do samodzielnego stosowania przez pacjenta. Zabieg z użyciem tego preparatu powinien być wykonywany przez lekarza przeszkolonego w zakresie technik podawania kwasu hialuronowego. Wprowadzany jest metodą iniekcji śródskórnej (cienką kaniulką), wstrzykuje się go w kąciki ust, potem lekarz poprzez delikatny masaż rozmieszcza go w skórze całych ust, modelując je do pożądanego efektu.
 • Cały zabieg trwa około 30 minut, wszystko zależy od efektu, jaki chcesz uzyskać. Ponieważ do preparatu dodaje się środek znieczulający, po zabiegu możesz czuć lekkie „odrtętwienie” ust, jak po znieczuleniu dentystycznym.
 • Po zabiegu przez kilkanaście minut usta mogą być lekko obrzęknięte i zaczerwienione (na skutek nakłucia) – jeśli czujesz dyskomfort, lekarz schłodzi miejscowo skórę. Nie ma tutaj jednak typowego dla innych wypełniaczy opuchnięcia ust po zabiegu nawet przez kilka dni! Jeszcze tego samego dnia możesz iść na imprezę, przez parę dni będziesz tylko musiała unikać masowania ust, naciągania i całowania;-), 

Efekty zabiegu „przed i po”:

Juvederm Ultra Smile efekty

Sztucznie napompowane usta są de mode. Nowoczesne preparaty pozwalają uzyskać efekt piękny jak z natury! 

Nie tylko usta;-)

Ultra Smile to najnowszy preparat z grupy Juvéderm Ultra, w skład której wchodzi kilka nowoczesnych wypełniaczy, pozwalających poprawić wiele mankamentów urody oraz rozwiązać problemy skóry poddającej się upływowi czasu. Z ich pomocą można osiągnąć widoczne i naturalne efekty – twarzy wypoczętej i odmłodzonej, a nie sztucznej i przerysowanej. Wszystkie preparaty z rodziny Juvéderm Ultra przeszły testy kliniczne, a także uzyskały aprobatę FDA, czyli amerykańskiej agencji ds. żywności i leków. 

zastosowanie Juvederm Ultra