PIĘKNE WŁOSY, SKÓRA I PAZNOKCIE OD WEWNĄTRZ

PIĘKNE WŁOSY, SKÓRA I PAZNOKCIE OD WEWNĄTRZ

700
0
PODZIEL SIĘ

Stosowanie maseczek i odżywek na włosy oraz paznokcie nie zawsze wystarcza aby je odżywić i wzmocnić. Podobnie jest ze skórą, która do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje koktajlu substancji wspomagających jej regenerację od wewnątrz. Kompleksową pomoc przynoszą nam odpowiednio skomponowane suplementy diety, zawierające wszystkie te niezbędne na co dzień składniki. Jednym z polecanych produktów tego typu są drażetki Merz Spezial Dragees.

Żyjąc w ciągłym biegu nie zawsze pamiętamy o zdrowej diecie i dobieraniu takich produktów, które dostarczą naszemu organizmowi cynku, witamin z grupy B czy kwasu foliowego. Tymczasem składniki te są niezbędne, jeśli marzymy o gęstych, lśniących włosach, promiennej cerze i mocnych, nie rozdwajających się czy łamiących paznokciach.  

Z pomocą w wyselekcjonowaniu tych istotnych substancji przychodzą suplementy diety, które w prosty sposób pozwalają uzupełnić niedobory składników odżywiających nasz organizm. Wśród preparatów działających na skórę, włosy i paznokcie wyróżniają się Merz Spezial Dragees, o bardzo bogatym składzie, dobranym w laboratorium Merz Pharmaceuticals GmbH, pod czujnym okiem ekspertów z dziedziny medycyny i dietetyki.   

Dlaczego Merz Spezial Dragees?

Chcąc zadbać od wewnątrz o zdrowe włosy, promienną skórę i mocne paznokcie, często używamy kilku różych suplementów diety, których działanie jesteśmy w stanie ocenić dopiero po kilku miesiącach stosowania. Takie kuracje mogą być kosztowne i mało efektywne. Lepiej postawić na jeden przepadany preparat, który dostarczy naszemu organizmowi pełnej kompozycji witamin, minerałów i aminokwasów. 

Niewątpliwą zaletą Merz Spezial Dragees jest bogaty skład, który ma w sobie wszystko, co niezbędne dla zdrowego i promiennego wyglądu skóry, błyszczących włosów i pięknych, wzmocnionych paznokci. W produkcie tym znajdziemy witaminy, kwas foliowy i pantotenowy, biotynę z niacyną, cynk, żelazo, aminokwasy, cysteinę i metioninę, słowem wszystko, czego potrzebuje nasz organizm aby zacząć od wewnątrz wspomagać nasze piękno. Warto dodać, że wszystkie te cenne składniki zostały zamknięte w jednej, łatwej do połknięcia drażetce, którą należy stosować dwa razy dziennie. Jedno opakowanie produktu wystarcza na pełną, miesięczną kurację.

2 drażetki (dawka dobowa) zawierają (obok – skład % realizacji dziennego zalecanego spożycia): 

 • Witamina C 120 mg (150%)
 • Niacyna 30 mg1 (187%) 
 • Witamina E 13,4 mg2 (112%)
 • Kwas pantotenowy 7,2 mg (120%)
 • Witamina B6 3,2 mg (229%)
 • Witamina B2 2,6 mg (186%)
 • Witamina B1 2,4 mg (218%)
 • Witamina A 787 μg3 (98%)
 • Folacyna (kwas foliowy) 400 μg (200%)
 • Biotyna 60 μg (120%)
 • Witamina B12 2 μg (80%)
 • Żelazo 5 mg (36%)
 • Cynk 5 mg (50%)
 • Sproszkowane białko soi 50 mg , w tym: Cysteina 0,55 mg 
 • Metionina 0,55 mg 

Merz Special, suplementy na włosy

Promienna skóra

Połączenie biotyny, witaminy z grupy B (B1, B2, B6, B12), wit. A, E i C, niacyny, kwasu foliowego oraz cynku, które znajdziemy w Merz Spezial Dragees, to niezbędny koktajl odżywczy dla skóry, który pomoże zachować jej piękny i naturalny wygląd, a także zadba o prawidłową produkcję kolagenu. Oprócz tych cennych składników w drażetkach znajdziemy również kwas pantotenowy, który jest niezbędny do prawidłowego metabolizmu tłuszczów, cukrów i białek oraz do syntezy niektórych hormonów. Wspomaga gojenie ran i regenerację tkanek, usprawnia układy krążenia, nerwowy i pokarmowy, słowem, robi wszystko, aby nasza skóra i cały organizm były w dobrej kondycji. 

Lśniące włosy

Podstawą dla gęstych i lśniących włosów jest biotyna, cynk, kwas pantotenowy, cysteina i metionina. Zadbają one o prawidłowy przebieg procesu tworzenia się włosa począwszy od cebulki. Dzięki temu nasze włosy będą nie tylko błyszczące, ale i gęstsze oraz bardziej odporne niż dotychczas. 

Mocne paznokcie

Nic tak nie odzwierciedla niedoborów substancji odżywczych w organizmie, jak paznokcie. Aby się odbudować, ich osłabiona i popękana płytka potrzebuje skoncentrowanej dawki cynku, żelaza i aminokwasów zawierających siarkę. Wszystkie te składniki znajdziemy właśnie w Merz Spezial Dragees. 

Wszystkie cenne składniki Merz Spezial Dragees zostały zamknięte w jednej, łatwej do przyjęcia drażetce, którą należy stosować dwa razy dziennie. Jedno opakowanie produktu wystarcza na pełną, miesięczną kurację, która pozwoli nam przekonać się o jego skuteczności. Producentem suplementu diety jest Merz Pharmaceuticals GmbH. Przypominamy, że preparat Merz Spezial Dragees nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.