PIERWSZE SPA L’OCCITANE W POLSCE

PIERWSZE SPA L’OCCITANE W POLSCE

730
0
PODZIEL SIĘ

Uroczysko Siedmou Stawów SPA by L

Pierwsze spa marki L'Occitane w Polsce i w Europie Środkowej znajduje się w klimatycznym hotelu Uroczysko Siedmiu Stawów. 

Na siedzibę swojego spa marka L'Occitane en Provence wybrała luksusowy hotel Uroczysko Siedmiu Stawów położony w Goli Dzierżoniowskiej – niezwykle malowniczym zakątku Dolnego Śląska. We wnętrzach pieczołowicie odrestaurowanego renesansowego zamku znajdzie się pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L'Occitane.

Piękno z natury

Filozofia L’Occitane en Provence oparta jest na wykorzystywaniu siły roślin. Czerpie z nich to, co najbardziej wartościowe i używamy składników pochodzących z certyfikowanych, ekologicznych upraw. Dzięki zaawansowanym technologicznie i opatentowanym przez naukowców marki formułom kosmetycznym, produkty L’Occitane w naturalny sposób pielęgnują ciało, a za sprawą wyjątkowych zapachów i konsystencji dostarczają przyjemności wszystkim zmysłom.

Filozofię szacunku dla natury w szczególny sposób marka stara się przekazać klientom w swoich ekskluzywnych SPA by L‘Occitane. To miejsca wyjątkowe i niepowtarzalne, stworzone po to, aby w ich zaciszu doznawać uczucia głębokiego relaksu i odprężenia, aby zapomnieć o codzienności, pozbyć się napięć i stresu. To miejsca, w których dba się o piękno ciała i duszy wykorzystując dobroczynne działanie naturalnych składników roślinnych.

Uroczysko Siedmou Stawów SPA by L

Strefa piękna

Każda chwila spędzona w SPA by L’Occitane to hołd złożony ciału. W ofercie znajdują się zabiegi zarówno z zakresu pielęgnacji twarzy, jak i całego ciała, a każdy z nich oparty jest na słynnych liniach kosmetycznych L‘Occitane.

W gabinetach SPA by L’Occitane w Uroczysku Siedmiu Stawów znajdą się:

 • zabiegi nawilżające wykorzystujące ekstrakty z Angeliki
   
 • seria zabiegów odmładzających na bazie produktów z Immortelle
   
 • zabiegi modelujące i ujędrniające sylwetkę wykonywane przy użyciu kosmetyków na bazie ekstraktów z Migdałowca
   
 • regenerujące i nawilżające z zastosowaniem produktów z Masłem Shea
   
 • seria zabiegów dla mężczyzn wspomagana linią kosmetyków Verdon czy Cade
   
 • masaże relaksacyjne wykorzystujące preparaty aromaterapeutyczne z serii Aromakologia
   
 • specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży i młodych mam.

SPA by L‘Occitane dysponować będzie czterema gabinetami, strefą VIP, studiami masażu, sauną fińską i parową, studnią do schładzania oraz komfortową strefą wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem.

Uroczysko Siedmou Stawów SPA by L

Uroczysko Siedmiu Stawów to wymarzone miejsce odpoczynku dla wszystkich tych, którzy poszukują kontaktu z naturą i możliwości czynnego spędzania czasu. Na terenie należącym do Uroczyska przygotowano liczne ścieżki rowerowe, trasy do nordic walkingu, joggingu, nart biegowych oraz siłownię zewnętrzną. Wokół zamku i kompleksu hotelowego rozciąga się ponad 100-hektarowa posiadłość, w skład której wchodzi 12-hektarowy park, gdzie znajdują się liczne gatunki drzew i… siedem stawów, od których wywodzi się nazwa obiektu.

To miejsce stworzone do relaksu!