PIERWSZE SPOTKANIE LADY BUSINESS CLUB

PIERWSZE SPOTKANIE LADY BUSINESS CLUB

1052
0
PODZIEL SIĘ

W pięknym i nastrojowym  miejscu, jakim jest niewątpliwie Klub Hemisphere w Hotelu Intercontinental, rozmawiano o przedsiębiorczości i niezależności polskich Kobiet Biznesu.

Gośćmi były: Bożena Batycka, Kalina Ben Sira – właścicielka Kliniki La Perla, Ewa Nosarzewska – współwłaścicielka Principle i dyrektor Marketingu Confetti Art oraz Marta Stefańczyk – Ciąpała – prezes Cafardini, firmy szyjącej na miarę męskie garnitury.

Lady Business Club

Gościliśmy również dwie fantastyczne ekspertki przedsiębiorczości kobiet. Pierwsza to Anna Tarnawa – Kierownik Sekcji Badań i Analiz w Departamencie Rozwoju Przedsiębiorczości i Innowacyjności w Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Druga to Ewa Lisowska – wspaniały ekspert od przedsiębiorczości kobiet, dr ekonomii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Uczestniczki spotkania chętnie podjęły inicjatywę networkingu i odważnie wymaniały się swoimi wizytówkami, pamiętając o naszym przesłaniu, że inne kobiety biznesu mogą być naszą inspiracją.

Atrakcją wieczoru był wyjątkowy pokaz kolekcji Manufaktury Mody. Ale uwaga – modelkami były odważne Kobiety Biznesu, prowadzące własną działalność. Kolekcja Agnieszki Dachterskiej to pozycje, które pasują nie tylko do pracy, ale również na inne, wyjątkowe wieczory. Całość uzupełniła olśniewająca biżuteria Kariny Krolak, która zachwycała i w połączeniu z sukienkami Agnieszki stworzyła niepowtarzalne kompozycje. Fryzury wykonało Atelier Fryzjerskie Fabryka Marzeń, a makijaż Make Up Store.

Lady Bussiness Club

Głównym organizatorem spotkania był Lady Business Club i EMInspirations. Niezwykłe balony dostarczyło Confetti Art. Wspaniałe zdjęcia zrobił Paweł Jagiełło. O dobry nastrój zadbało Malibu oraz Nestle Aqurell.

Upominki do loterii wizytówkowej ufundował Hotel Intercontinental, River View, Merlin.pl, Oriflame, Starpharma, La Perla, Teatr Capitol.

Kolejne spotkanie 1 grudnia. Będziemy rozmawiać o pasji – jako drodze do sukcesu. Tym razem spotkanie będzie bardziej aktywne – udział w dyskusji wezmą same uczestniczki, które kierowane pasją odniosły nie jeden życiowy sukces.