Plastry Urgo niezastąpione w apteczce (i nie tylko!)

Plastry Urgo niezastąpione w apteczce (i nie tylko!)

2819
0
PODZIEL SIĘ

Urgo przedstawia produkty, które powinny się znaleźć nie tylko w apteczce, ale i damskiej torebce. 

Urgo Plastry na odciski z kwasem salicylowym

–skutecznie usuwają odciski, nawilżają i zmiękczają naskórek, usuwają złuszczenie zrogowaciałej skóry, zabezpieczają przed bolesnym uciskiem, dzięki ochronnemu pierścieniowi z kwasem salicylowym
Dostępność apteki, cena: ok. 12,99 zł

URGO Plastry na odciski z ASA

Urgo Plastry na odciski (w ofercie: palce, spód stopy, halluksy)

– nawilżają i zmiękczają odcisk, ułatwiają jego usunięcie,likwidują uczucie bólu, zawierają masę hydrokoloidową, która eliminuje strefy nacisku i natychmiast przynosi ulgę, oraz glicerynę, która działa nawilżająco i zmiękczająco oraz delikatnie usuwa odcisk w wyniku zmiękczenia.
Dostępność apteki, cena: w zależności od miejsca przeznaczenia: 24,99 -34,99 zł

Urgo Plastry na pęcherze z technologią hydrokoloidową

(dostępne w rozmiarach: mały (na palce dłoni i stóp), średni/duży (na okolice pięt i kostek stóp), spód stopy) – z podwójną masą hydrokoloidową: absorbują wydzielinę powstałą w pęcherzu tworząc żelową poduszeczkę ochronną, utrzymują naturalną wilgoć skóry – przyspieszając proces gojenia się rany. Zmiękczają i eliminują pęcherze, działają jak druga skóra. Masa hydrokoloidowa zapobiega otarciom i natychmiast łagodzi ból, cząsteczki hydrokoloidowe wytwarzają się w kontakcie rany z dermo-restrukturyzacyjnym żelem, który szybko leczy i zapobiega odrywaniu się nowo powstałej tkanki.
Dostępność apteki, cena: ok 24,99 zł

Urgo Opatrunek w sprayu Filmogel

– antyseptyczny, przyspiesza gojenie ran, izoluje i chroni ranę, odporny na działanie wody. Wskazany na otarcia i zadrapania. Wygodny do stosowania w trudnych miejscach (zagięciach), gdzie tradycyjny plaster może się odklejać.
Dostępność apteki, cena : ok. 24,99 zł/ buteleczka 40 ml
URGO Opatrunek w sprayu Filmogel

Urgo Filmogel na ukąszenia owadów

Niweluje objawy ugryzienia. Bezpieczny od 1.roku życia.
Działa przeciwzapalnie, łagodząco i kojąco. Działa antyseptycznie, zmniejsza ryzyko infekcji. Zapewnia szybkie gojenie (zapobiega drapaniu), uwalniając od uczucia swędzenia. Chroni zmienione miejsca. Jest wodoodporny. Na różne rodzaje insektów: komary, pszczoły, osy, bąki, pająki, muchy, pchły.
Dostępny w aptekach, cena: ok. 39,99 zł
 
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBlask włosów z Lumicia Rene Furterer
Następny artykułBraun Silk-épil 9 SkinSpa
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.