ANTI-AGING DLA DŁONI

ANTI-AGING DLA DŁONI

1594
0
PODZIEL SIĘ

Starzenie to naturalny proces, którego nie da się zatrzymać. Nie znaczy to jednak, że współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna nie są w stanie odwrócić skutków starzenia. Dlatego warto korzystać z terapii anti-aging i to na wszystkie możliwe partie ciała. W tym te zdradzające wiek, czyli dłonie.

Wiotkość, ubytki tkankowe, zmarszczki to niektóre z objawów charakterystycznych dla starzejącej się skóry. Co zrobić, aby przywrócić jej naturalny, młody wygląd? W naszym gabinecie stosujemy zabiegi typu soft-lifting, wykonywane przy użyciu preparatu Crystalys. Dzięki nim możemy odbudować utraconą z wiekiem objętość tkanki podskórnej, wymodelować kształt twarzy, usunąć bruzdy i wygładzić skórę.

Nie tylko na twarzy widać upływający czas. Dłonie też często zdradzają nasz wiek. W celu przywrócenia im młodego wyglądu stosujemy właśnie zabiegi Crystalys. Preparat ten jednocześnie wypełniacz i stymulator tkankowy. Dzięki zawartości hydroksyapatytu wapnia, działa jak stymulator produkcji naturalnego kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i sprężystość skóry. Minerał jest niezastąpiony w procesie odbudowy i zagęszczanie wiotkiej i delikatnej skóry dłoni, maskując pokazujące się z wiekiem naczynia krwionośne. Dzięki wypracowanej przez nas technice podawania preparatu rekonwalescencja po zabiegach jest bardzo krótka.

manufaktura-pieknaPrzewagą zabiegów z użyciem hydroksyapatytu wapnia wobec innych wypełniaczy jest budowanie niezwykle naturalnych efektów, dzięki czemu odzyskujemy utraconą harmonię w obrębie twarzy lub ciała. Pacjenci zauważają także wyraźną poprawę jakości skóry i mogą cieszyć się dłużej efektami zabiegów estetycznych – nawet do 2 lat.

manufaktura53
lek. med. Radosław Luch
katarzyna luch
dr Katarzyna Luch

Manufaktura Piękna
Plac Staszica 22 (od ul. Pomorskiej)
50-221 Wrocław
Rejestracja telefoniczna: 609-608-574
gabinet@manufakturapiekna.pl