Rau Cosmetics – detoks w ampułkach

Rau Cosmetics – detoks w ampułkach

766
0
PODZIEL SIĘ
rau detoks

Jeśli Twoja skóra wymaga intensywnej pielęgnacji, powinnaś zainteresować się kosmetykami o formule serum albo tymi zamkniętymi w ampułkach. Działają o wiele głębiej, przez co szybciej i skuteczniej. Tak jak Rau Cosmetics Detox Cure Ampulle – dwufazowe serum w ampułkach przeznaczone do detoksykacji skóry.

Kompleks aktywnych substancji tego serum zawiera olejek z rokitnika zwyczajnego, olejek migdałowy, skwalen, pantenol, kwas hialuronowy, witaminy C + E oraz ekstrakt z alpejskiego kulnika sercolistnego (globularia cordifolia). 
Pozyskany z liści o kształcie serca ekstrakt z alpejskiej globularii aktywuje proces detoksykacji skóry, nadaje jej zdolność chronienia samej siebie i pobudza naturalny system obronny przed starzeniem się skóry. Łagodzi procesy zapalne i zmniejsza zaczerwienienia skóry a pantenol dodatkowo ją uspokaja.
 Skóra zostaje uwolniona z toksyn środowiskowych i zanieczyszczeń zarówno na powierzchni, jak również w głębszych warstwach.

Choć serum ma „piękny”, ciemnożółty kolor do jego produkcji nie użyto żadnych barwników. Ponieważ jest to naturalna kolorystyka surowców nie jest wykluczone, że kolor z czasem zblaknie. Kosmetyk nie zawiera olejów mineralnych, olejów silikonowych, barwników, parabenów i PEGów.

rau detoksStosowanie: 
Zalecamy nanoszenie zawartości ampułki wieczorem, na oczyszczoną skórę. Delikatnie wklepując serum dłońmi w skórę aktywizujesz jego składniki aktywne. Następnie zastosuj swój ulubiony preparat do pielęgnacji skóry. Dobrze wstrząśnij przed użyciem!

Cena: 39 zł (3 sztuki x 2 ml), 129 zł (10 sztuk x 2 ml)

Kosmetyki Rau Cosmetics sprzedawane tylko w sklepie inernetowym: http://www.rau-cosmetics.pl/.