RELACJA Z KONFERENCJI W BABOR BEAUTY SPA

RELACJA Z KONFERENCJI W BABOR BEAUTY SPA

1094
0
PODZIEL SIĘ

W warszawskim salonie Babor Beauty SPA Institute& Shop, 9 grudnia odbyła się konferencja prasowa prezentująca nowości w ofercie tej niemieckiej marki.

Podczas spotkania w Babor Beauty SPA Institute& Shop goście mieli możliwość zapoznania się z serią Skinovage – Winter Protect Cream kremem przeznaczonym na zimę, nowościami od Doctora Babora, w tym peelingiem z kwasami owocowymi nowej generacji Detox Lipo Cleanser – innowacyjnym balsamem oczyszczającym, Boost Cellular – dwufazowymi ampułkami, z linii Doctor Babor, które łączą błyskawiczne działanie substancji czynnych zawartych w fazie wodnej oraz wartościową pielęgnację dzięki fazie oleistej, serię HSR – eksperta od zmarszczek, i na koniec super nowością Babor Reversive Supreme Glow anti-aging cream.

Gospodarze zadbali także o możliwość przetestowania przez zgromadzonych gości kosmetyków na własnej skórze. A o podniebienie zadbał Jakub Kaftański, kucharz biorący udział w programie Top Chef a od niedawna właściciel restauracji The CoolCat na Powiślu.

Instytut BaborBeauty SPA Institute& Shop istnieje od ponad 13 lat. W bogatej ofercie tego warszawskiego salonu znajdują się zabiegi SPA, depilacyjne, masaże oraz inne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne, które zapewnią spokój umysłu równie istotny, jak odnowa biologiczna i relaks ciała.

W warszawskim Instytucie klienci mogą skonsultować się ze specjalistą z zakresu kosmetologii twarzy jak i ciała oraz zaopatrzyć się w produkty Babor w wersji detalicznej, umożliwiające kontynuację pielęgnacji w domu.

Kosmetyki powstają na skutek wyjątkowego połączenia najnowszych osiągnięć wiedzy ze skutecznymi naturalnymi substancjami czynnymi. Tym samym pozwalają one osiągnąć lepsze i trwalsze efekty – podkreśla Agnieszka Bronakowska.