RELAKS W SPA

RELAKS W SPA

1564
0
PODZIEL SIĘ

To świetny pomysł na prezent – także dlatego, że możesz go sobie sprawić sama i spędzić w spa święto zakochanych, jeśli akurat nie masz nikogo do pary;-)

 

Walentynki w Wyspie Piękna (Wrocław)

Wyspa Piękna WrocławWrocławski Gabinet Kosmetyki Francuskiej „Wyspa Piękna” proponuje specjalny pakiet walentynkowy, w ramach którego możesz skorzystać z zabiegu pielęgnacyjnego twarzy i masażu (zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków Mary Cohr) oraz manikiuru Prestige z malowaniem paznokci. Jako prezent otrzymasz też… atrakcyjną zniżkę – za pakiet w cenie 162 zł zapłacisz teraz tylko 140 zł.

W Wsypie Piękna możesz też skorzystać z karty prezentowej na walentynki – do zabiegu CatioVital twarzy połączonego z masażem dostaniesz w prezencie firmowy zabieg przeciwzmarszczkowy na skórę wokół oczu marki Mary Cohr. Wartość dołączonego prezentu to 85 zł (a karty – 150 zł). Oczywiście kartę możesz przeznaczyć na dowolny zabieg lub pakiet z oferty. Więcej na stronie: www.wyspapiekna.pl.

 

Weekend w hotelu Aquarius Spa (Kołobrzeg)

Romantyczny weekend to oferta pobytowa (ważna do 31.03.2010) dla dwojga. Pakiet obejmuje 2 noclegi w przytulnych pokojach, 2 śniadania serwowane do pokoju, bufet kolacyjny w dniu przyjazdu, romantyczną kolację przy blasku świec z kieliszkiem wina i deserem dla zakochanych – w drugim dniu pobytu, nieograniczone korzystanie z basenów, zespołu saun, siłowni oraz zabiegi: kąpiel w kozim mleku dla dwojga, rosyjski masaż miodem dla dwojga (odbywają się w pokoju „duo”), zabieg aromaterapeutyczny na twarz dla niej i zabieg relaksujący na oczy dla niego. Cena za pakiet (od 1 osoby): 698 zł w pokoju 2-osobowym, 864 zł w apartamencie. Więcej na: www.aquariusspa.pl.

Aquarius Spa Kołobrzeg

 

Zaproszenia upominkowe

To coraz bardziej popularna forma prezentów. Takie oferty ma większość salonów (np. oprócz wymienionej wyżej wrocławskiej Wyspy Piękna obecne w całej Polsce Instytuty Dr Irena Eris – adresy na www.drirenaeris.pl, czy salony Dermiki – www.dermika.pl). Oto nasza krotka rada, jak z nich korzystać: kupując taki podarunek, spytaj, czy może być wykorzystany na dowolny zabieg (nie zawsze tak jest) i co, jeśli kwota wybranego przekroczy jego wartość (aby obdarowanej nie stawiać w nieprzyjemnej sytuacji, gdy nagle okaże się, że musi dopłacić do zabiegu – możesz się umówić tak, jeśli jesteś zaprzyjaźniona z tym miejscem, że to ty pokryjesz nadwyżkę przy okazji). W jakimś sensie najbezpieczniej kupić zaproszenie na wybrany zabieg (lub pulę zabiegów do określonej kwoty) – wtedy nie ma tego problemu. Byłoby elegancko, gdyby kwota, za którą kupiłaś zabieg, nie pojawiła się na zaproszeniu. I jeszcze jedno – często takie zaproszenia są imienne, ale może się zdarzyć, że zaproszony nie będzie mógł lub chciał z jakiegoś powodu skorzystać z prezentu i odda go komuś innemu, upewnij się, że nie będzie problemu i dowolna osoba zostanie przyjęta na zabieg. I jeszcze jedno – termin ważności. Powinien wynosić min. 3 miesiące. A jeśli go nie ma, upewnij się, czy np. za rok (czas szybko leci, naprawdę) zaproszenie będzie jeszcze aktualne.
 

Udanych walentynek w spa!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNATURALNA PIELĘGNACJA – SERIE NATURE
Następny artykułKOLEKCJA VERY HOLLYWOOD ESTEE LAUDER
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.