RELAKS W STANIE ALFA

RELAKS W STANIE ALFA

1319
0
PODZIEL SIĘ

SPA GŁĘBOCZEK

Podobno małe dzieci wpadają w ten stan wiele razy w ciągu dnia, regenerując siły i pobudzając kreatywne myślenie i zdolność uczenia się nowych rzeczy. My – tylko wtedy, gdy się głęboko relaksujemy (zwykle przypadkowo). Teraz możesz zrobić to świadomie – w specjalnej Alfa Sferze, otwartej w Spa Głęboczek Vine Resort & Spa.

Zdania naukowców co do korzyści, jakie daje wprowadzanie mózgu w stan Alfa, są podzielone, ale w tym wypadku nie ma to chyba większego znaczenia. Tutaj nawet najwięksi przeciwnicy tej teorii zrelaksują się bowiem bez problemu. Sfera Alfa w Głęboczku to specjalnie wydzielona i zaprojektowana część do zabiegów relaksacyjnych. Leżysz na leżance-kołysce, a twoje zmysły poddawane są działaniu kojącej muzyki, wibracji, kolorów, ciepła. Kołyska lekko się buja, zgodnie z rytmem twoich oddechów. Ty coraz bardziej się rozluźniasz, przestajesz myśleć o codziennych sprawach, aż w końcu błogo zasypiasz – ale nie do końca, to taki stan na granicy jawy i snu, który pojawia się w czasie głębokiej relaksacji. Na pewno wiesz, o co chodzi – bo to naprawdę przyjemne odczucie. Podobno najgenialniejsze pomysły przychodzą do głowy właśnie wtedy! Najbardziej podoba nam się jednak to, że ktoś wymyślił pokój tylko do tego –  o ile niektóre osoby krępują się „półprzysnąć” i zrelaksować w trakcie typowych zabiegów na ciało, np. masażu, tutaj nie mają po prostu wyjścia. Polecamy pracoholikom;-). 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułO CO PYTAĆ PRZED ZABIEGIEM?
Następny artykułSPA ZA GRANICĄ
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). iBeauty.pl powstało z potrzeby „bycia na swoim” i robienia tego, co kocham, czyli… pisania o urodzie :-) Uwielbiam testować kosmetyki! Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.WirtualnaKlinika.pl o medycynie estetycznej. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@ibeauty.pl.