Schudnij z Acetomale

Schudnij z Acetomale

1073
0
PODZIEL SIĘ

W walce ze zbędnymi kilogramami pomoże nam suplement diety o nazwie Acetomale, który nie tylko pomoże chudnąć, ale i oczyści organizm z toksyn.

Warzywa i owoce zamknięte w kapsułce

Jedz dużo warzyw i owoców  – tak brzmi jedno z przykazań zdrowego odchudzania. Jednak na co dzień niemożliwie jest zjedzenie 10 kg jabłek czy 4 kg szparagów, które dostarczyłyby niezbędną ilość enzymów wspomagających odchudzanie. Jedna kapsułka Acetomale zawiera ocet winny z jabłek i wyciąg ze szparagów, które wchodząc w reakcję z kwasami żołądkowymi korzystnie wpływają na procesy metaboliczne i wspomagają odchudzanie.

Dodatkowe wspomaganie

Acetomale zawiera też glutation wspomagający wątrobę w procesie oczyszczania
z toksyn, które są jedną z głównych przyczyn otyłości. Wątroba często zamiast trawić tłuszcz, zajmuje się metabolizowaniem toksyn pochodzących z konserwantów czy przetworzonej żywności. Suplement diety zawiera też błonnik – poprawia perystaltykę jelit i oczyszcza je ze złogów spowalniających przemianę materii. Asparagina natomiast wspomaga pracę jelit oraz odpowiada za prawidłowy poziom nawodnienia organizmu – to w wodzie zachodzą wszystkie procesy rozkładu komórek tłuszczowych. Składniki wchodzące w skład Acetomale są w 100% naturalne i pochodzą z ekologicznych, polskich upraw.

Jedna kapsułka Acetomale – siedem korzyści:

  1. Hamuje łaknienie na słodycze i jedzenie typu fast food
  2. Rozkłada tłuszcz zalegający w komórkach oraz pomaga udrożnić zatory żylne spowodowane zalegającym tłuszczem
  3. Likwiduje komórki tłuszczowe na zawsze, dzięki czemu niweluje ryzyko efektu jo-jo
  4. Ma silne właściwości odchudzające
  5. Oczyszcza organizm – po trzech miesiącach następuje całkowita detoksykacja organizmu i powrót do jego prawidłowego funkcjonowania.
  6. Pozytywnie wpływa na trawienie. Obecny w Acetomale aktywny błonnik oczyszcza jelita i stymuluje je do prawidłowego trawienia.
  7. Pomaga pozbyć się toksyn spowalniających przemianę materii
    i powodujących odkładanie się tkanki tłuszczowej.

 

Cena: 139 zł (kuracja miesięczna), 279 zł (kuracja 3-miesięczna)

Suplement dostępny na: www.acetomale.pl

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSunshine
Następny artykułKultowy Bio Oil w nowej pojemności
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.