SEKRET ŚWIEŻYCH MATOWYCH UST

SEKRET ŚWIEŻYCH MATOWYCH UST

2864
1
PODZIEL SIĘ
szminka Bourjois

Matowa, kolorowa, delikatna woalka, dająca efekt zarumienionych ust.
Nowy, półtransparentny mat na Twoich ustach. Elegancki, dyskretny i niezwykle łatwy w noszeniu. Poznaj nową szminkę Rouge Edition Souffle de Velvet!

szminka BourjoisFormuła szminki wzbogacona o składniki kontrolujące poziom nawilżenia daje aksamitne uczucie lekkości oraz 10-godzinne nawilżenie i jest tak przyjemna w noszeniu, jak balsam. Delikatna i miękka woalka koloru pozostawia na ustach lekką, jedwabistą warstwę i uczucie niezwykle miękkich ust.

Nowe, przejrzyście matowe szminki Rouge Edition Souffle de Velvet w wyjątkowy sposób łączą półprzezroczyste kolory z efektem matowości i 10-godzinną trwałością, zapewniając delikatny i świeży efekt makijażu.

Rouge Edition Souffle de Velvet przepięknie podkreśla usta jednym z 8 świeżych, półtransparentnych odcieni. Paleta kolorów oferuje bogatą gamę odcieni: róże, pomarańcze, śliwkę, czerwień a nawet karmel. Który odcień Souffle wybrać? Wybór nie jest prosty! Szminka zamknięta jest w wyglądającym jak zmrożone, matowym etui – eleganckim i nowoczesnym.

CENA: 53 zł / 7,7 ml

Więcej na: www.bourjois.pl

logo_Bourjois_tlo

1 KOMENTARZ

Comments are closed.