Skin Omega

Skin Omega

1165
0
PODZIEL SIĘ

Pielęgnacja skóry będzie znacznie skuteczniejsza, gdy uzupełnimy ją o odpowiednie suplementy. Takie jak np Advance Nutrition Programme.

Advanced Nutrition Programme,  to gama suplementów zaprojektowana specjalnie dla naszej skóry, aby odżywić ją od wewnątrz.

Skin Vit A

Witamina A jest fundamentem skutecznej pielęgnacji skóry.  Jeśli stosujemy ją tylko miejscowo w postaci kremów,  po prostu robimy połowę roboty. Stosowanie witaminy A zarówno zewnętrznie jak i wewnętrznie pozwoli znacząco poprawić wyniki stosowania kuracji witaminowych.

„Przyjmowałam witaminę A przez 3 miesiące i jestem zaskoczona uzyskanymi rezultatami. Utrzymujące się wypryski oraz zaczerwienienia na szyi zniknęły w ciągu 2-3 tygodni. Nie mogę uwierzyć, jak bardzo zmieniła się moja skóra na lepsze. „Clare Muir, specjalista ds. szkoleń IIaa
Skin Vit A zawiera optymalny poziom palmitynianu retinylu. Jest to łatwo wchłaniana forma witaminy A, niezbędna w celu normalizacji skóry, pobudzenia produkcji kolagenu oraz zwiększenia naturalnego poziomu nawilżenia.

 

Skin Omegas +

Skin Omegas + to idealne uzupełnienie systemu pielęgnacji skóry. Zawiera optymalny poziom EPA (omega 3) i GLA (omega 6) powstałego z oleju z wiesiołka. Skin Omegas + dodatkowo został wzbogacony o witaminę A, składnik niezbędny do uzyskania zdrowej kondycji skóry. Skin Omegas + zawiera składniki najwyższej jakości. Doskonale sprawdzi się w przypadku suchej, wrażliwej i problematycznej.
„Jestem absolutnie zakochana w suplemencie Skin Omegas+. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy go kupiłam. Entuzjazm który bił od konsultantki była taki szczery. Powiedziała, że wystarczą tylko dwie pastylki dziennie, i tak właśnie było. Moja skóra stała się miękka, gładka, nawilżona i napęczniała. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez Skin Omegas + „

Suplementy dostępne są na stronie www.e-fontanna.pl i www.sklepjaneiredale.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNeoFuragina
Następny artykułSEZONOWE OWOCE W KOSMETYKACH
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.