Skrzypolen z biotyną

Skrzypolen z biotyną

1152
0
PODZIEL SIĘ

Nowy suplement diety Skrzypolen firmy Oleofarm, to połączenie skrzypu z wieloma cennymi składnikami,  znanymi ze swojego dobroczynnego wpływu na skórę, włosy i paznokcie.

Do wiosny, gotowi, start!

Zimowe miesiące, poza przepiękną aurą, cechuje  bardzo ograniczony dostęp do świeżych owoców i warzyw. Z tego też powodu codzienna dieta staje się znacznie uboższa w cenne dla zdrowia i urody mikro- i makroelementy, niż ma to miejsce wiosną i latem. Gdy za oknem wciąż panuje mróz warto zatroszczyć się o własny organizm staranniej komponując posiłki oraz przyjmując witaminy. Liczba dni dzielących nas od wiosny  maleje, dlatego im szybciej zaczniemy dbać o linię i urodę, w tym lepszych nastrojach powitamy słoneczne miesiące. Należy pamiętać, że wiosna to nie tylko czas na wzmocnienie organizmu po zimie, ale i przygotowanie go do lata, kiedy to nasza skóra musi być szczególnie odporna na wysokie temperatury oraz promienie UV. Urozmaicony jadłospis wzbogacą dodatkowo suplementy diety, których zadaniem jest dostarczanie substancji kluczowych dla zdrowia i urody. Skrzypolen z biotyną firmy Oleofarm, bogaty w składniki, które pomagają zadbać o zdrowe włosy i skórę, stanie się naszą własną, domową kliniką urody.

Piękno i równowaga

Zrównoważona dieta oraz składniki obecne w Skrzypolnie z biotyną, wpływają pozytywnie nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale przyczyniają się również do poprawy ogólnej kondycji organizmu. Zawarta w produkcie firmy Oleofarm biotyna pomaga zachować zdrowe włosy i skórę, wpływa na stan układu nerwowego, odpowiedzialnego m.in. za funkcje psychologiczne. Skrzyp polny dodatkowo sprzyja dobrej kondycji włosów. Cynk troszczy się o zdrowe kości, prawidłowy metabolizm węglowodanów, kwasów tłuszczowych i makroskładników odżywczych, a także wspomaga  funkcje poznawcze.

Co ciekawe, w dziennej dawce Skrzypolnu z biotyną znajduje się tyle samo biotyny ile jest w ok. 28 żółtkach jaj albo w ok. 810 g orzechów włoskich oraz tyle samo cynku ile znajduje się w ok. 47 g małż lub w ok. 600 g chleba pełnoziarnistego.

Skrzypolen z biotyną firmy Oleofarm, dzięki zawartości składników zapewniających kompleksową troskę o piękny wygląd , stanie się idealnym uzupełnieniem diety przygotowującej nas na nadejście najbardziej wyczekiwanej pory roku.

Cena: 14,50 zł/ 48 kaps, 17,50 zł/ 72 kaps.