Specjalna edycja ręcznika papierowego Velvet

Specjalna edycja ręcznika papierowego Velvet

2413
0
PODZIEL SIĘ
Velvet pratnerem programu Master Chef Junior

Marka Velvet wspiera najmłodszych kucharzy w ich zmaganiach w programie Master Chef Junior, dlatego też od lutego możecie kupić ręcznik papierowy Velvet Czysta Biel Najdłuższy, na opakowaniu którego  znajdziecie logo programu.

Gotowanie może być bardzo relaksującym i ciekawym zajęciem, niektórzy odpoczywają podczas gotowania po dniu pełnym zajęć i obowiązków, inni zrobili z przyrządzania potraw, fotografowania ich i opisywania  – sposób na życie.  Blogi kulinarne cieszą się bardzo dużą popularnością, każdego roku wydawane są nowe książki kucharskie. Możemy dowiedzieć się z nich jak gotować mięsa, kasze, owoce morza, przyrządzić pastę hummus czy też piec pyszne ciasta i ciasteczka. Gotowanie jest modne. Większość z nas uwielbia rozkoszować się nowymi, wspaniałymi smakami i zapachami.

Z roku na rok rośnie także popularność telewizyjnych programów kulinarnych, wszyscy chcemy gotować lub przynajmniej oglądać i podziwiać gotujących na ekranie. Podczas gotowania przydają się bardzo  wytrzymałe i miękkie ręczniki papierowe. Specjalna edycja ręcznika papierowego Velvet Czysta Biel Najdłuższy powstała na wyjątkową okazję , jaką jest pomoc w gotowaniu dziewczynkom i chłopcom, występującym w nowym programie MasterChef Junior. Kulinarne przygody młodych bohaterów programu możemy śledzić na antenie TVN w każdą niedzielę od  21 lutego do 24 kwietnia o godz. 20.00

Ręcznik papierowy Velvet Czysta Biel Najdłuższy z logo programu Master Chef Junior jest bardzo chłonny i wytrzymały, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii tłoczenia. Wyjątkowo grube listki bibułki dobrze chłoną wilgoć i sprawiają, że ręcznik jest bardzo wytrzymały i wydajny. Wystarczy jeden listek, aby wytrzeć mokrą plamę lub usunąć zabrudzenie. Ręcznik szybko odsącza tłuszcz i wodę. Ręczniki papierowe Velvet Czysta Biel Najdłuższy pomagają w gotowaniu nie tylko dorosłym, ale także dzieciom.

Ręcznik papierowy Velvet Czysta Biel Najdłuższy, partner programu Master Chef Junior, 2 rolki, 2 warstwy  – cena ok. 6 zł

 Ręcznik papierowy Velvet