SPOSÓB NA PEŁNIEJSZE USTA!

SPOSÓB NA PEŁNIEJSZE USTA!

1386
0
PODZIEL SIĘ

Zawsze marzyłam o troszkę pełniejszych ustach! Bałam się jednak efektu sztuczności. Zachęcona przez doktora Roberta Chmielewskiego, zdecydowałam się na zabieg Ultra Smile. Oto moje wrażenia i efekty!

tekst: Karolina Witecka

Przeznaczony specjalnie na okolice ust Juvéderm Ultra Smile należy do najnowocześniejszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego – wyróżnia go gładka konsystencja, dzięki czemu po zabiegu nie powstają grudki, poza tym już sam w sobie zawiera znieczulenie, przez co zabieg jest łagodniejszy dla pacjenta.

Zabieg wykonano mi w warszawskiej klinice Skin Clinic – sprawdzonym, rekomendowanym miejscu, a wykonywał go doświadczony w tej materii specjalista – dr Robert Chmielewski. Mimo że ma na swoim koncie już pewnie setki takich zabiegów, tuż przed trochę się bałam i denerwowałam. Efekt utrzymuje się do około roku! To super – myślę – ale co, jak nie będę z niego zadowolona i stanę się napompowaną lalą?!

Zabieg zaczął się od nałożenia na usta kremu znieczulającego Emla (leży się z nim około 20 minut, usta są dodatkowo przykryte folią) – nie powiem, nie było to dla mnie przyjemne uczucie, zwłaszcza gdy usta zaczęły drętwieć. No, ale to konieczność – na żywca nie dałabym się nakłuć, choć są podobno i tacy, aaa! 😉

SPOSÓB NA PEŁNIEJSZE USTA!

1. moje usta przed zabiegiem, 2. dr Chmielewski dokładnie wyjaśnia na czym będzie polegał zabieg, 3. lekarz wprowadza kaniulę przez dziurkę którą zrobił wcześniej w kąciku ust, 4. po zabiegu koniecznie jest rozmasowanie ust, żeby nabrały pożądanego efektu, 5. usta 45 sekund po zabiegu (zero opuchnięć czy zasinień).

Potem położyłam się na łóżku, a lekarz rozpoczął nakłuwanie – najpierw dwie małe dziurki po bokach (to dlatego, że potem wprowadza się przez nie kaniulę – nie jest tak ostra jak igła, więc nie niszczy tkanek po drodze, dzięki czemu nie ma opuchnięć i siniaków).

Potem przez dziurkę wprowadzana jest kaniulka – ma długość igły, więc dobrze, że tego nie widziałam 😉 Podczas zabiegu czułam dyskomfort, ale nie był to ból. Raczej uczucie rozpierania, przepychania, ale dzięki znieczuleniu zupełnie bezbolesne.

Na zakończenie doktor rozmasował moje usta – żeby kwas dobrze się ułożył (za dwa dni mam przyjść na kontrolę i ewentualnie dodatkowe rozmasowanie, gdyby coś nie do końca rozłożyło się symetrycznie). Sam zabieg trwał kilka minut i nie pozostawił żadnych efektów ubocznych (siniaków czy dużego opuchnięcia), za to efekt końcowy jest na prawdę rewelacyjny! Ba, był taki od razu, mogłam spokojnie iść na kolejne spotkania bez stresu, że wyglądam sztucznie. Usta są pełniejsze i bardzo kształtne, a przy tym zupełnie naturalne. Kilkanaście godzin po zabiegu nie było już śladu po jakiejkolwiek interwencji 🙂

Polecam wszystkim, którzy chcą bezstresowo zmienić (ulepszyć) coś w swoich ustach. Moje samopoczucie jest dużo lepsze. Szkoda, że efekt utrzymuje się tylko do 12 miesięcy, ale to i tak chyba najdłużej ze wszystkich wypełniaczy. Na prawdę gorąco polecam!

Przeczytaj więcej o ZABIEGU ULTRA SMILE.>>>