SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W MAJU NA BEAUTY DAYS!

SPOTKAJ SIĘ Z NAMI W MAJU NA BEAUTY DAYS!

1458
0
PODZIEL SIĘ
Beauty Days

W dniach 19-21 maja, w Ptak Warsaw Expo, odbędą się Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days. Nie może nas tam zabraknąć – w końcu nie ma beauty bez iBeauty 😉 Wpadniecie się z nami spotkać?

Czym są Beauty Days? Czymś wielkim! Na powierzchni aż 30 000 m2 spotkają się profesjonaliści branży fryzjerskiej i kosmetycznej. Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to bowiem wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym – szansa na poszerzenie kontaktów biznesowych oraz możliwość zdobycia wiedzy z zakresu nowych trendów.

Ponad 250 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentuje nowości, produkty i zabiegi, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone w konkursie Crystal Beauty. Podczas Targów odbędą się liczne wydarzenia towarzyszące, a wśród nich m. in. Akademia Fryzjerska, Międzynarodowy Konwent Branży Kosmetycznej, mistrzostwa, warsztaty, szkolenia, konferencje oraz pokazy. Zaangażowane do współpracy ikony stylu, eksperci i znane nazwiska ze świata beauty dodadzą targom blasku.

Równolegle w dniach 20-21 maja 2017 odbędzie się już III edycja konferencji Meet Beauty. Jej ideą jest nawiązywanie i budowanie relacji między blogerami, a markami beauty, dzielenie się wiedzą, wspólną pasją oraz nowościami w branży. To dzięki liderkom opinii obecnym na konferencji Meet Beauty, marki mają możliwość dotrzeć do ponad 12 mln użytkowników miesięcznie.

300 największych blogerów i vlogerów z kategorii „uroda” oraz najlepsze marki fryzjerskie i kosmetyczne w jednym miejscu w jednym czasie!

Jesteś producentem, dystrybutorem lub oferujesz usługi dla sektora fryzjerskiego lub kosmetycznego? Pracujesz w branży fryzjerskiej, kosmetycznej lub po prostu interesujesz się tematyką beauty? Zostań Wystawcą lub zarejestruj się już dziś na beautydays.pl/rejestracja i weź udział w Targach.

Kontakt:
II edycja Międzynarodowych Targów Fryzjerskich i Kosmetycznych Beauty Days 19 – 21 maja 2017 roku, Ptak Warsaw Expo al. Katowicka 62 05 – 830 Nadarzyn
Organizator: Międzynarodowe Centrum Targowo – Kongresowe Ptak Warsaw Expo tel. +48 513 030 442, 42 235 26 12, beautydays@warsawexpo.eu, www.beautydays.pl