SPOTKANIE W DS INSTYTUT

SPOTKANIE W DS INSTYTUT

1202
0
PODZIEL SIĘ

W czerwcu odbyło się spotkanie w DS Instytut, na którym pojawiły się gwiazdy i dziennikarze. Była to świetna okazja do zapoznania się z nowymi zabiegami, a także do rozmów na temat piękna. 

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Do DS Instytut przybyło również wiele Gwiazd: Olga Borys, Anna Korcz, Anna Popek, Ewa Kuklińska, Laura Łącz, Dorota Kamińska oraz Sylwia Wysocka.

Głównym tematem spotkania była prezentacja zabiegów na twarz i cało, które możemy wykonywać przez cały rok.

Goście mogli zapoznać się m.in. z zabiegiem PRX-T33 – biorewitalizacji bez użycia igły. Ta mało inwazyjna dla pacjenta procedura pozwala skutecznie walczyć z utratą napięcia skóry twarzy i ciała. Znakomicie ujędrnia skórę dekoltu oraz redukuje blizny zanikowe i rozstępy.

Na spotkaniu zaprezentowano również możliwości nici Hilo Lift. Pozwalają one nie tylko poprawić jędrność i napięcie skóry twarzy, ale równie świetnie redukują rozstępy, kształtują i unoszą piersi, poprawiają napięcie skóry w okolicach kolan i łokci, poprawiają stan skóry po porodach i po zabiegach liposukcji oraz liftingują pośladki.

Omawialiśmy również zalety zabiegu  CytoCare, który zapewnia skórze odpowiednie  nawilżenie, ochronę i regenerację. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym CytoCare przyspiesza regenerację komórkową, nadaje skórze spektakularnego blasku i powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek.

O zabiegach wypowiadali się m.in. nowi lekarze współpracujący z DS Instytut – dr Marta Pelc i dr Karolina Mołas.