STARTUJEMY Z WAKACYJNĄ METAMORFOZĄ IWONY!

STARTUJEMY Z WAKACYJNĄ METAMORFOZĄ IWONY!

1313
0
PODZIEL SIĘ

Rozpoczęła się miesięczna wakacyjna metamorfoza laureatki konkursu Lados Studio Pięknego Ciała i Latin Groove! Dowiedz się, co skłoniło Iwonę do wzięcia udziału w konkursie, czego się obawia i jakich efektów oczekuje. Przed nią 4-tygodniowy program zabiegów, diety i ćwiczeń!

Fundatorzy nagrody:

Lados Studio Pięknego Ciała   Latin Groove logo

Iwona ma 28 lat, od 3 lat jest mężatką, w ubiegłym roku urodziła dziecko. W zgłoszeniu konkursowym napisała nam, że:

metamorfozy, Studio Lados, zabiegi na ciałoUdział w metamorfozie pod okiem specjalistów jest i był od zawsze jednym z moich największych marzeń. Odkąd pamiętam śledzę z zapartym tchem wszelkie programy, w których „brzydkie kaczątka” stają się łabędziami i wyobrażam sobie, że to ja jestem na miejscu tych kobiet. (…) W ubiegłym roku urodziłam dziecko,. Ciąża niestety niekorzystnie wpłynęła na moją sylwetkę i pomimo moich starań okolice brzucha i bioder nie wracają do formy. W związku z tym podjęłam samodzielną walkę z kilogramami. Od prawie trzech miesięcy regularnie chodzę na fitness (moim numerem jeden stała się Zumba – zastrzyk energii, dobrego humoru oraz superspalacz tłuszczu). Widzę znaczną poprawę w mojej kondycji, ale waga niestety prawie się nie zmienia. (…) Gdybym miała możliwość spotkania się ze specjalistami , skorzystania z zabiegów oraz suplementów diety, to  jestem pewna, że osiągnęłabym znacznie lepsze efekty w zdecydowanie krótszym czasie.”

Podczas spotkania Iwona opowiedziała nam więcej o sobie. Przeczytajcie krótki wywiad z naszą bohaterką:

iBeauty: Słyszałam, że byłaś niedawno na wakacjach. Zebrałaś siły na czekającą Cię metamorfozę?

Iwona: Wakacje w Turcji były dla mnie ostatnim momentem, kiedy mogłam sobie nie tyle co pofolgować, co skorzystać w pełni z jedzenia, którego wkrótce nie będę mogła jeść. Wakacje na pewno wprowadziły mnie w optymistyczny nastrój, ale jestem świadoma tego, że czas zacisnąć pasa! (śmiech)

Co sprawiło, że postanowiłaś wziąć udział w konkursie?

IB: Przede wszystkim to, że sama walczę już bardzo długo z niedoskonałościami sylwetki. W ubiegłym roku urodziłam dziecko i moja sylwetka w kilku miejscach zrobiła się nieatrakcyjna na stałe. Od kilku miesięcy chodzę na fitness i staram się we własnym zakresie zmienić swój wygląd. Ale niestety nie widzę efektów. Jedyne, co się poprawiło, to moja kondycja. Dlatego ucieszyłam się, gdy zobaczyłam ten konkurs. Miałam nadzieję, że uda mi się go wygrać i moje marzenie się spełniło. Mam nadzieję, że w pełni skorzystam z profesjonalnej pomocy.

Iwona, metamorfoza, studio Lados

Widziałam plan Twojej metamorfozy. Czeka Cię bardzo intensywny miesiąc. Czego się najbardziej obawiasz?

IB: Nie obawiam się niczego. Wręcz przeciwnie – nie mogę się doczekać i bardzo się na to cieszę. Mam małe dziecko i dlatego musiałam poprosić mamę o częstszą pomoc w opiece nad nim, szczególnie wtedy, kiedy moje dni będą bardziej intensywne. Zastanawiam się też, czy dam radę z przygotowaną dla mnie dietą, bo słyszałam, że jest nieco rygorystyczna. Ale jestem dobrej myśli.

A jakich efektów oczekujesz?

IB: Skoro program metamorfozy przygotowany specjalnie dla mnie jest bardzo intensywny, to oczekuję, że efekty będą spektakularne! (śmiech). Nie zależy mi na jakimś dużym spadku wagi. Chcę, by na przykład moi znajomi zauważyli różnicę. Może usłyszę od nich jakieś komplementy?

Cały proces metamorfozy będzie trwał miesiąc. Na bieżąco będziesz umieszczała na forum iBeauty.pl, w dziale przygotowanym specjalnie dla Ciebie, wpis, w którym podzielisz się z innymi dziewczynami swoimi przeżyciami, spostrzeżeniami. Czy myślisz, że będzie to dla Ciebie dodatkowa motywacja?

IB: Wiem, że społeczności internetowe bywają różne i mogę usłyszeć niemiłe słowa. Jednak mam nadzieję, że moje słowa skłonią innych do działania i reakcja na moje wpisy będzie raczej pozytywna.

W zgłoszeniu do konkursu napisałaś między innymi, że chcesz wziąć udział w metamorfozie, by pięknie wyglądać w dniu trzeciej rocznicy śluby i zachwycić męża wyglądem. Czy Twój mąż wie, jakie wyzwanie podjęłaś?

IB: Wie i bardzo mnie wspiera. A może moja zmiana sposobu odżywiania wpłynie też na zmianę odżywiania domowników. Mam nadzieję, że w czasie trwania mojej metamorfozy mąż nie będzie mnie kusił potrawami, których nie będę mogła spożywać. Myślę, że jeśli ja zacznę jeść mniej i inne produkty, to może mój mąż też będzie tak robił.

Jak do tej pory dbałaś o siebie i o swój wygląd?

IB: Na studiach prowadziłam bardzo aktywny tryb życia. Trzy razy w tygodniu chodziłam na fitness, na uczelni miałam aerobik. Poza tym pływałam i jeździłam na rowerze. Niestety nabawiłam się kontuzji, skręciłam kostkę i przez półtora miesiąca nie mogłam nić robić. Rozleniwiłam się na amen. Potem zaszłam w ciążę. Niestety, przez to, że miałam komplikacje, musiałam zrezygnować z ruchu i aktywności fizycznej. Potem, wiadomo, siedziałam z dzieckiem w domu i opieka nad nim pochłaniała większość mojego czasu. Obecnie chodzę na zumbę. Daje mi ona bardzo dużo energii. Czasami po zajęciach niektóre uczestniczki wyglądają tak, jakby wzięły prysznic w ubraniu! (śmiech). Z moją dietą jest gorzej. Nie chodzi o to, że się obżeram, ale uwielbiam na przykład jeść pieczywo i pić kawę. Poza tym lubię wieczorami coś pochrupać i niestety zazwyczaj najwięcej jem na noc. Wiem, że to nie jest dobre dla mojej sylwetki. Jeśli chodzi o kosmetyki, to używałam rozmaitych kosmetyków na cellulit, takich jak żele czy peelingi, ale jedyny efekt, jaki przyniosły, to nawilżenie skóry. Teraz mam niepowtarzalną okazję, by coś zmienić w swoim życiu i w swoich nawykach.

Trzymamy za to kciuki!

rozmawiała: Kasia Kosieradzka

Plan zabiegów Iwony

Po indywidualnej konsultacji specjaliści Studia Lados i Latin Groove przygotowali dla naszej bohaterki plan zabiegów i aktywności.

W Studio Lados (www.studiopieknegociala.pl) Iwona będzie uczęszczać na:

  • zabiegi Vanquish wykonywane co tydzień (zabieg ten ma za zadanie zminimalizować akumulacje tłuszczowe w okolicy brzusznej),
  • zabiegi Icoone, mające na celu usprawnienie mikrokrążenia krwi w skórze, zminimalizowanie obrzęków, polepszenie jakości skóry,
  • zabiegi Biopress, mające na celu usunięcie obrzęków, zastoin limfy oraz usprawnić proces detoksykacji organizmu.

Dodatkowo, pod warunkiem dobrego samopoczucia i stanu zdrowia, być może wykonane zostaną zabiegi Exilis lub Carboksyterapii, minimalizujące cellulit.

Plan aktywności fizycznej w Latin Groove (www.salsa.pl):

Zawiera zajęcia Latin Fitness odbywające się trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki). W przypadku nieuczestnictwa w którymś z zajęć jest możliwość umówienia się na zajęcia Salsaton, które odbywają się o 18.00 we wtorki.

Program diety:

Dodatkowym wsparciem procesu metamorfozy jest stosowanie diety Cell Reset wg planu, który laureatka otrzymała jako załącznik.

Szczegóły całego programu już wkrótce!