STYLING TOUR Z TK MAXX

STYLING TOUR Z TK MAXX

541
0
PODZIEL SIĘ

16 czerwca w warszawskim C.H. Blue City odbył się Styling Tour. W ramach akcji każdy mógł skorzystać z porad profesjonalnych wizażystek i stylistek. Zobaczcie moją metamorfozę! (ICh)

tekst: Ilona Choroszy

Jaka jest idea marki TK Maxx?

18 sklepów w Polsce oferuje ubrania od projektantów, światowy design dla domu, a także dodatki i akcesoria w cenach zawsze do 60% taniej w porównaniu do regularnych cen sprzedaży na świecie. Jak to jest możliwe? Dzieję się tak dzięki unikatowej koncepcji „off price”. Kupcy TK Maxx jeżdża po świecie przez cały rok, szukając prawdziwych okazji, dzięki czemu aż 90% rzeczy pochodzi z bieżących kolekcji znanych projektantów!

Moje wrażenia

Zafascynowana zorganizowaną akcją Styling Tour chętnie wzięłam w niej udział. Na posterunku modowym były dwie stylistki. Zaledwie chwilę zajęło im stworzenie idealnego stroju dla mnie. Wspólnie wybrały uwielbianą przeze mnie część garderoby – małą czarną. Aby stylizacja nie była nudna, dobrały do niej niebotycznie wysokie botki z wycięcem na palcach (hit sezonu!), oryginalną torebkę oraz kolorową ozdobę do włosów. Od pierwszej chwili zakochałam się w czarnych szpilkach, niestety brak doświadczenia w chodzeniu na tak wysokich obcasach, sprowadził mnie na ziemię.

Następnie odwiedziłam stanowisko wizażystek, gdzie ekspertka od makijażu pomalowała moje usta na jeden z najmodniejszych kolorów sezonu – amarant. Muszę przyznać, że czułam się w tym stroju i makijażu świetnie. Z pewnością będę teraz częściej podkreślała usta ostrzejszymi kolorami. W zaledwie kilka minut mój wygląd uległ zdecydowanej przemianie.

Akcja TK Maxx „Styling Tour” odbywa się w różnych miastach w Polsce. Już 23 czerwca możesz skorzystać z porad profesjonalistów i wziąć udział w szybkiej metamorfozie w P.H. Matarnia w Gdańsku, a 1 lipca we wrocławskim C.H. Renoma.

A wy jak oceniacie moją metamorfozę? 😉