SUKCES NA START

SUKCES NA START

725
0
PODZIEL SIĘ

Wszystkie dziewczyny planujące własną działalność (lub na razie tylko o niej marzące;-) namawiamy na udział w cyklicznych warsztatach Akademii Kobiet Sukcesu i Instytutu Przemian – Sukces na Start. Za naprawdę nieduże pieniądze można się dowiedzieć, jak założyć firmę, napisać biznes plan, poznać podstawy podatków, a także dostać motywacyjnego „kopa” do działania. 

SUKCES NA STARTW najbliższy weekend 4-6 marca już po raz czwarty odbędą się konferencja i szkolenia pod hasłem „Sukces na start. Rusz z miejsca!” – tym razem pod hasłem: „Od pomysłu do biznesu, czyli jak znaleźć pomysł na biznes i wdrożyć go w życie”. Projekt przeznaczony jest dla kobiet przedsiębiorczych i tych, które chcą się takimi stać. 

W piątek, 4 marca w Centrum Łowicka w Warszawie odbędzie się otwarta konferencja z udziałem gości – a w programie m.in.: 

 • skąd wziąć dobry pomysł na biznes?
 • w jakich biznesach kobiety najlepiej się realizują? 
 • jak przejść z sukcesem od pomysłu do fazy jego wdrożenia? 
 • jakie możliwości pozyskania dofinansowań mają aktualnie osoby zakładające bądź prowadzące własną firmę?
 • co się bardziej opłaca – samodzielne pozyskiwanie finansów czy znalezienie inwestora? 
 • na czym polegają koncepcje AIP Seed Capital i Aniołów Biznesu oraz kto może z nich skorzystać?

iBeauty też będzie na niej obecne – nasza naczelna została jedną z finalistek I etapu konkursu na Kobietę Sukcesu 2011 (możecie przeczytać o tym na: http://www.kobietyisukces.pl/kobieta-sukcesu-2011/finalistki/anna-kondratowicz)

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane po raz pierwszy wyniki unikalnego badania kobiecej przedsiębiorczości, przeprowadzonego we współpracy z firmą badawczą Quality Watch. W konferencji może uczestniczyć aż 200 kobiet – udział jest bezpłatny, wymagana jest rejestracja poprzez specjalny formularz zamieszczony na stronie internetowej projektu: www.kobietyisukces.pl

Warsztaty

Zachęcamy Was do udziału w nich, są jeszcze wolne miejsca. Mieliśmy okazję uczestniczyć w nich w poprzednich edycjach – naprawdę w ciągu 2-godzinnego szkolenia (tyle trwa każde z nich, zapisujesz się na wybrane) można wiele ciekawego (i konkretnego!) się dowiedzieć. W tej edycji m.in. warsztaty pt.:

 • Public Relations i marketing małej firmy (Katarzyna Pawlikowska-Poleszak, Monika Bębnowska, Garden of Words)
 • Tajniki zawierania umów (Marta Walędziak-Skowrońska, Lex Care)
 • Biznesplan, czyli moja koncepcja (Katarzyna Bryczkowska, IQ145)
 • Jak promować swoją stronę w internecie (Marcin Łączyński, SH Training)
 • Co mnie blokuje, czyli o przeszkodach na drodze do sukcesu (Agnieszka Rzymka, Strefa Sensum)

i wiele innych. 

Koszty: za jedno szkolenie zapłacisz 70 zł, kupując karnet na więcej – jest taniej (open karnet na 5 szkoleń kosztuje 290 zł).

Organizatorzy projektu

Warto o nich napisać parę słów, bo bardzo nam się podoba inicjatywa, dzięki której naprawdę wiele kobiet może skorzystać z wiedzy i umiejętności ekspertów.

AKADEMIA kobiet sukcesu logoAkademia Kobiet Sukcesu – to społeczność ponad 3000 kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Kobiet pełnych radości życia. Jedna z największych organizacji kobiecych w Warszawie.  Misją Akademii jest dążenie do tego, by Polki patrzyły na sukces w dużo szerszym kontekście; by były bardziej świadome swoich potrzeb i drzemiącego w nich potencjału; by z większą pewnością siebie dążyły do spełnienia własnych marzeń; by przyjęły postawę aktywną wobec życia i żyły pełnią. W ciągu 2 lat istnienia w ramach Akademii Kobiet Sukcesu odbyło się ponad 70 różnorodnych inicjatyw skierowanych do kobiet – w tym 12 dużych konferencji, kilkanaście spotkań networkingowych, kilkadziesiąt warsztatów rozwoju osobistego i szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe. Akademia prowadzi też regularne badania nad potrzebami i napotykanymi problemami związanymi z  przedsiębiorczością i niezależnością finansową kobiet.

Najważniejsze projekty, które Akademia zamierza zrealizować w roku  2011 wspólnie z Instytutem Przemiany, to  4 edycje długofalowego programu rozwoju kompetencji zawodowych kobiet Sukces na Start. Rusz z miejsca!  (4-6 marca, 20-22 maja, 16-18 września i 18-20 listopada 2011) oraz Szkoła Liderek Akademii Kobiet Sukcesu i Instytutu Przemiany – innowacyjne studium interdyscyplinarne wzmacniające wśród kobiet postawę przedsiębiorczą i pro aktywną, które ruszy jesienią 2011. 

Więcej na www.kobietyisukces.pl

Instytut Przemiany – założony w 2009 roku przez Patrycję Załug ma na celu długofalowe wspieranie człowieka w budowaniu pewności siebie zmierzające do wydobycia pełni jego potencjału i realizacji marzeń, poprzez:

 • Instytut Przemiany logoszkolenia, warsztaty, treningi (m. in. wystąpienia publiczne, budowanie pewności siebie, asertywność, komunikacja interpersonalna, autoprezentacji, radzenie sobie ze stresem);
 • publikacje (w przygotowaniu m. in. „Codziennie Pewna Siebie” – książka zawierająca 21-dniowy program wzmacniania pewności siebie dla kobiet oraz „Prezentacja wolna od stresu” – kompendium wiedzy o tym, jak uwolnić się od stresu podczas wystąpień publicznych);
 • konferencje (m. in. Sukces na Start – długofalowy program rozwoju kompetencji zawodowych kobiet);
 • budowanie społeczności pewnych siebie kobiet na Facebooku: http://www.facebook.com/home.php#!/pages/Codziennie-Pewna-Siebie/178621768839601

Organizuje autorskie warsztaty i szkolenia, wykorzystując unikalną formułę Profesjonalnej Przemiany Postaw:

 • Codziennie pewna siebie – warsztat dla kobiet, które chciałyby być bardziej pewne siebie, oferujący praktyczne techniki codziennego wzmacniania pewności siebie.
 • Prezentacja wolna do stresu – szkolenie z wystąpień publicznych dla menedżerów (najbliższe już 24-25.03.2011), oparte na autorskim programie opanowania autostresu i zyskania swobody prezentowania. 

Instytut propaguje ideę podążania drogą codziennej wewnętrznej przemiany  – odwagę życia zgodnie ze swoimi marzeniami i wartościami, realizację pełni potencjału, rozwój samoświadomości a w konsekwencji – radość życia. Partner Akademii Kobiet Sukcesu, współorganizator kobiecych inicjatyw.

Więcej na: www.instytutprzemiany.pl