SWEET HOME SPA

SWEET HOME SPA

1393
0
PODZIEL SIĘ

Profesjonalne zabiegi zostały przeniesione z salonu spa do domu – miejsca, w którym każda z nas czuje się komfortowo. Sweet Home Spa to czysty relaks, po który nie musisz jechać na drugi koniec świata, a nawet na… drugi koniec miasta! 😉

Zabiegi w domowym spa – oferowane przez Sweet Home Spa – mają na celu głównie cię relaksować, ale też wyszczuplać, odmładzać oraz regenerować. Świetnym pomysłem jest również zorganizowanie domowego wieczoru dla urody z przyjaciółką lub twoim mężczyzną! Zabiegi na twarz i ciało wykonują zawsze dwie specjalistki. 

Usługa spa z dojazdem do domu klientki to świetny pomysł dla kobiet, które mają mało czasu na relaks, a wizyty w gabinecie kosmetycznym wiążą się dla nich z sytuacjami stresującymi, takimi jak parkowanie, jazda w korkach i czas, który trzeba poświęcić na dojazd. Home Sweet Spa jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich kobiet, które chcą bez pośpiechu, w bezpiecznej przestrzeni, komfortowych warunkach korzystać z profesjonalnych zabiegów spa. 

Sweet Home Spa oferuje ciekawe pakiety zabiegów – niektóre o bardzo o wymownych nazwach;-) 

Nam szczególnie spodobały się:

  • Proszę nie przeszkadzać! (950 zł) – seria zabiegów obejmująca depilację pastą cukrową, hennę z regulacją, peeling migdałowy twarz z maską wygładzającą, masaż głowy Shiatsu oraz manicure japoński,
  • Goście zaraz tu będą! (850 zł) – w pakiecie znajdują się makijaż, suszenie włosów na wałki, przemalowanie paznokci oraz masaż ciała na cztery ręce plus maska nawilżająco-rozświetlająca.

Jest też pakiet dla mężczyzny: masaż ciała muszlami na 4 ręce, masaż twarzy i głowy shiatsu, maska żelowa i kąpiel nawilżająca cerę oraz manicure.

Pakiet ślubny ustalany jest indywidualnie. 

Więcej na www.sweethomespa.pl

Polecamy!