Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean

1293
0
PODZIEL SIĘ

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst, najnowszy produkt w linii szczoteczek Sonicare DiamondClean, to nie tylko piękny, ale i niezwykle skuteczny sposób na zadbanie o zdrowie jamy ustnej.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst to elegancki produkt najwyższej jakości, o potwierdzonej klinicznie skuteczności w usuwaniu do 7 razy więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze szczoteczką manualną.

Badania wykazały, że szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst nie tylko poprawia zdrowie dziąseł w zaledwie dwa tygodnie, ale pozwala również uzyskać efekt wybielenia zębów już po pierwszym tygodniu stosowania. A bielsze zęby to coraz ważniejszy elementem w pielęgnacji jamy ustnej.

„Zdajemy sobie sprawę z tego, że użytkownicy produktów marki Philips często sięgają po nowe technologie w życiu codziennym, zwłaszcza, jeśli można je spersonalizować i dostosować do indywidualnych upodobań. Nowa szczoteczka soniczna Philips Sonicare to atrakcyjna propozycja dla osób, które podążają za najnowszymi trendami i chętnie korzystają z dobrodziejstw nowych technologii, które pozwalają na łatwą i skuteczną pielęgnacje jamy ustnej” mówi Iza Rogulska Communication Manager Philips Personal Health.

Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii sonicznej szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean Amethyst zapewnia dynamiczny sposób czyszczenia zębów, który dokładnie rozprowadza płyn między zębami i wzdłuż linii dziąseł, dbając o promienny uśmiech użytkowników.

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst oferuje pięć zindywidualizowanych programów czyszczenia, które pozwalają dostosować mycie zębów do własnych upodobań:

  • Clean – program standardowy zapewniający czystość całej jamy ustnej
  • White – program wybielania, usuwa plamy z powierzchni zębów, aby je wybielić
  • Polish – program wygładzenia, rozjaśnia i poleruje zęby, aby wydobyć ich naturalny blask
  • Gum Care – program, który delikatnie stymuluje i masuje dziąsła
  • Sensitive – program, który zapewnia bardzo delikatne mycie dla wrażliwych zębów

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst jest wyposażona w dwuminutowy sygnalizator czasu mycia, który ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów (dwie minuty dwa razy dziennie).

Główka szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean Amethyst z włosiem w kształcie rombu umożliwia wyjątkowo skuteczne czyszczenie. Unikalnie zaprojektowana główka nowej szczoteczki zapewnia większą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej i wybielaniu zębów niż zwykła szczoteczka. Dzięki innowacyjnej formie ładowania – szklance indukcyjnej do użytku domowego szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Amethyst może stanowić gustowną ozdobę każdej łazienki. Imponująca, trzytygodniowa żywotność baterii, etui z wbudowaną ładowarką podróżną USB kompatybilną z laptopem oraz kabel sieciowy do ładowarki sprawiają, że Philips Sonicare DiamondClean Amethyst to doskonały wybór dla osób, które często podróżują.

Philips Sonicare DiamondClean Amethyst to najnowszy produkt w linii szczoteczek Philips Sonicare DiamondClean, która obejmuje takie szczoteczki jak Philips Sonicare DiamondClean White, Philips Sonicare DiamondClean Pink Edition oraz Philips Sonicare DiamondClean Black.

Cena: ok. 929 zł