Szczoteczki dla dzieci – Jordan

Szczoteczki dla dzieci – Jordan

811
0
PODZIEL SIĘ

Jordan przedstawia trzyetapowy system Step by Step, gdzie szczoteczka rozwija się wraz z dzieckiem, dopasowując do wymagań wieku. Dzięki temu, poprzez zabawę możemy dbać o zęby od najmłodszych lat. 

Step by Step 0-2 lat – Mycie, Nauka, Gryzienie

Doskonała higiena jamy ustnej od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego. Jordan 0-2 lat to idealny sposób na wyrobienie prawidłowych nawyków przy myciu zębów już u najmłodszych dzieci. Ergonomicznie ukształtowana rączka zapewnia doskonałą przyczepność dłoni zarówno rodziców, jak i dzieci. Co więcej, uchwyt spełnia także funkcję gryzaka podczas ząbkowania. Mała główka z bardzo miękkimi włóknami delikatnie czyści pierwsze ząbki, a równocześnie masuje dziąsła, łagodząc bolesny proces ząbkowania.

• Bardzo krótka główka chroni przed skaleczeniami/podrażnieniami

• Mała owalna główka z bardzo miękkimi włóknami

• Niebieskie włókna wskazują zalecaną ilość pasty

Step by Step 0-2 lat  –   Cena 8,49 pln

Włosie – Bardzo miękkie

 

Step by Step 3-5 lat – Mlecznobiałe zęby mleczne

Szczoteczka Step by Step 3-5 lat została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włosie ułatwiają czyszczenie powierzchni wokół zębów. Jest dostępna w 3 wersjach:

1.    Z wbudowaną klepsydrą – rozwija u dzieci świadomość czasu i pomaga motywować dzieci (i rodziców) do odpowiednio długiego szczotkowania. Obrócenie klepsydry powoduje rozpoczęcie odliczania czasu do 2 minut.

2.    Z dekoracyjnym uchwytem do powieszenia na lustrze.

3.    Z osłonką podróżną.

  • Owalna główka z wyjątkowo miękkim włosiem przeznaczona do czyszczenia zębów mlecznych, plus wskaźnik ilości pasty
  • Opcja z klepsydrą, dekoracyjnym uchwytem z przyssawką do zawieszenia na lustrze lub osłonką podróżną na wypadek noclegu poza domem lub podróży
  • Wygodny uchwyt zapewnia komfort użytkowania rodzicom i dzieciom

Step by Step 3-5 lat   Cena 8,49 pln

Z klepsydrą

Z zawieszką

Z zamknięciem

Włosie – miękkie

 

Step by Step 6-9 lat – Dociera wszędzie

Szczoteczka stworzona z myślą o szczególnych potrzebach dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zintegrowany dodatkowy pęczek włosia dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami i dziąsłami – każdy ząbek będzie dokładnie wyczyszczony.

Dostępna jest w dwóch opcjach:

1.    Z zawieszką i przyssawką do zawieszenia na lustrze.

2.    Z osłonką podróżną

  • Okrągłe miękkie włosie szczoteczki z dodatkowym pęczkiem zapewnia optymalne czyszczenia zębów mlecznych i stałych, plus wskaźnik ilości pasty do zębów
  • Zawieszka  lub osłonka podróżna
  • Okrągły uchwyt zapewnia optymalne i dokładne szczotkowanie, wygodny dla rodziców i dzieci.

Step by Step 6–9 lat  Cena 8,49 pln

Z zawieszką

Z zamknięciem

Włosie miękkie

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKaty Perry Royal Revolution
Następny artykułSzczoteczka V- Between – Jordan
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.