SZCZUPŁE I JĘDRNE CIAŁO

SZCZUPŁE I JĘDRNE CIAŁO

1158
0
PODZIEL SIĘ

zabieg antycellulitowy Dr Irena Eris

Wiosną chętnie poddajemy się zabiegom wyszczuplającym i ujędrniającym. Jednym z najnowszych jest dostępny w instytutach Dr Irena Eris Cellu Body Slim, który wykorzystując działanie alg morskich, wygładza skórę i poprawia jej napięcie.

Ten zabieg spodoba się tym kobietom, które ciarki przechodzą na myśl o skutecznych, ale dość radykalnych metodach rozprawiania się z cellulitem np. za pomocą endermologii czy dosyć bolesnej pompy ssącej albo bańki chińskiej. Cellu Body Slim to bowiem zabieg jednocześnie głęboko relaksujący.

Rozpoczyna go przyjemny masaż pleców. Potem połączenie peelingu z masażem i nałożenie na ciało koncentratu ujędrniająco-modelującego, który zostaje wmasowany przy użyciu specjalnego masażera. Okrężne i energiczne ruchy powodują poprawę ukrwienia, dzięki czemu składniki aktywne są łatwiej wchłaniane przez skórę. Koncentrat zawiera kompleks ujędrniająco-antycellulitowy, który działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe w skórze i przywraca skórze elastyczność. Na tak przygotowane ciało kosmetyczka nakłada maskę algową na bazie dwóch gatunków alg. Wysoka zawartość substancji czynnych z alg brunatnych i ze skalinka wykazuje działanie nawilżające, wyszczuplająco-modelujące oraz ujędrniające.

To nie koniec przyjemności. Podczas działania maski wykonywany jest kolejno masaż głowy, rąk i stóp – bardzo odprężający. Po zmyciu maski czas na masaż drenujący na bazie maski antycellulitowej z kilkoma kroplami aromatycznego olejku kwiatowo–korzennego – relaksuje i ułatwia przenikanie w głąb skóry zawartych w masce aktywnie działających składników. Efekt? Zabieg wyszczupla „strategiczne” partie ciała, modeluje uda, biodra i pośladki, wygładza skórę, zmniejsza cellulut. Oczywiście najlepsze efekty przynosi seria (jeden zabieg trwa 1,5 godziny, kosztuje 230 zł; adresy instytutów w całej Polsce znajdziesz na stronie: www.DrIrenaEris.com/Instytut).

Jako kontynuację kuracji możesz stosować w domu kosmetyki wyszczuplające i modelujące z profesjonalnej linii Dr Irena Eris Prosystem Home Care (dostępnej wyłącznie w instytutach marki):

1) duet antycellulitowy – marka proponuje dwufazowy bioaktywny program antycellulitowy, składający się z drenażu hydrolitycznego na noc – aktywnego serum antycellulitowego na noc (faza 1) i żelu modelująco-wyszczuplającego na dzień (faza 2). Serum na noc zmniejsza zastoje limfatyczne i pobudza mikrokrążenie skóry, hamuje proces przekształcania się niedojrzałych komórek tłuszczowych w dojrzałe adipocyty syntetyzujące i magazynujące tłuszcze. Natomiast chłodzący żel na dzień wspiera proces spalania tłuszczów w skórze i tkance podskórnej, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, odnawia strukturę skóry. ( 2 x 100 ml, 142 zł),

2) kosmetyki modelujące talię i biust: Ujędrnianie Bio-Molekularne do biustu (100 ml, 75 zł) na bazie protein sojowych, kwasu hialuronowego i wyciągu z alg, który poprawia napięcie, nawilżenie i wygładzanie skóry piersi, oraz kuracja Wyszczuplanie Bio-lipidowe (100 ml, 85 zł), dzięki której możesz liczyć na zmniejszenie obwodu brzucha, a to za sprawą substancji ułatwiających rozbijanie komórek tłuszczowych i magazynowanie tkanki w tym miejscu.