Szminka The Only 1 Rimmel

Szminka The Only 1 Rimmel

847
0
PODZIEL SIĘ
The Only One

Intensywny kolor, nawilżenie, trwałość – to znaki szczególnej szminki The Only 1 marki Rimmel.

Jako pierwsza szminka tego rodzaju, The Only 1 rzuca wyzwanie historii pomadek. Ten unikalny wielozadaniowiec da Ci wszystko, czego mogłabyś zapragnąć dla swoich ust. Odkryj intensywne, megatrwałe odcienie. Ciesz się superkomfortem, lekkością i soczystym nawilżeniem. Gwarantujemy, że nie będziesz musiała co chwilę kontrolować makijażu swoich ust, ponieważ ten wspaniały kolor zostaje na miejscu przez długie godziny. Jest tylko jedna szminka, której naprawdę potrzebujesz…i tylko jedna, która nigdy nie zostawi Cię w potrzebie.

Nasza bohaterka!

Ta nowa legenda wśród szminek posiada innowacyjną, hybrydową formułę, w której znalazło się wszystko, co najlepsze z pomadek nawilżających i tych o przedłużonej trwałości:

  • Kolor – Intensywnie nasycone pigmenty pozwalają na bajecznie pełne pokrycie ust w jednym, łatwym pociągnięciu. Pigmenty użyte w The Only 1 to prawdziwe pociski koloru – żywe, wibrujące, świetliste – tuż po nałożeniu …i wiele godzin później.
  • Komfort – Formuła The Only 1 zawiera mieszankę lekkich olejków, dzięki którym zapewnia wspaniały poślizg oraz cudowne uczucie lekkości i otulenia.
  • Nawilżenie – Podczas używania szminki formuła z olejkiem z owoców dzikiej róży i olejku rycynowego pozostawia na ustach wyjątkowe uczucie nawilżenia. Mmmwah! Aby jeszcze bardziej Cię rozpieścić skład szminki jest wzbogacony o witaminę E.
  • Trwałość – Kompozycja zaawansowanych polimerów wzmacnia przyczepność szminki do warg i gwarantuje, że kolor pozostanie na ustach w niezmienionej postaci. Twoje wargi będą otulane i nawilżane przez wiele godzin.

Opakowanie

Ta rewolucyjna szminka wymaga nowego, superstylowego looku. Aby zasygnalizować przełomowość formuły, The Only 1 ma unikatowe opakowanie, które wygląda ultranowocześnie i z klasą. Czarne, błyszczące etui okala pasmo koloru, który jest dopasowany do każdego odcienia pomadki.

Kampania

Porywająca kampania telewizyjna i prasowa pokazuje dzielną Georgię May Jagger rozpoczynającą rewolucję na własnych ustach! Ubrana w mundur, z odcieniem #510 „Best of The Best“ na ustach, Georgia nawołuje do stworzenia armii, która opanuje ulice Londynu i będzie szerzyć propagandę wyrazistego makijażu ust. Only The 1 to przełomowa, bezkompromisowa formuła, która trafia na pierwsze strony gazet i zaprasza: „Get the London look”! Nowa era szminek zaczyna się tutaj.

Odcienie

The Only 1 występuje w 13 odcieniach, które będą prowokować do szalonej namiętności. Zdecyduj się na intensywne róże, jak All Mine #120. Daj się porwać rockowym czerwieniom, takim jak Best Of The Best #510. Wywołaj zamieszanie  przyciągającymi wzrok koralami, jak Call Me Crazy #620. Krocz dumnie przystrojona w piękne odcienie nude, jak Easy Does It #710. I wyprowadź cios głębokimi odcieniami śliwki, jak One-Of-A-Kind #810. O każdy z tych kolorów warto walczyć!

 

Cena: 29 zł / 3,4g