TAFT KERATIN COMPLETE

TAFT KERATIN COMPLETE

1279
0
PODZIEL SIĘ

Gdy w układance brakuje choćby kilku elementów, całość nie wygląda dobrze. Podobnie w przypadku włosów, gdy zaczyna ubywać ich podstawowego budulca – keratyny. Aby temu zapobiec stworzono linię do stylizacji Taft Keratin Complete z elementami płynnej keratyny.

Powierzchnię włosa można porównać do zachodzących na siebie dachówek, które precyzyjnie ułożone, tworzą razem dach, chroniący cały budynek. Gdy uda się je odpowiednio ułożyć i dopasować – tworzą zintegrowaną powierzchnię składającą się z tysięcy drobnych elementów. W przypadku włosów, budulcem poszczególnych drobnych elementów jest keratyna. Z niej też zbudowane są osłonki ułożone na powierzchni włosa i chroniące jego łodygę. Gdy na skutek nieodpowiedniej pielęgnacji, albo czynników zewnętrznych zaczyna ubywać keratyny, włosy stają się kruche, łamliwe i słabe, tak jak budynek, którego dach zaczyna przeciekać. Aby promieniowanie UV, gorące powietrze, czy wiatr nie były już zagrożeniem dla naszych włosów, powstała linia Taft Keratin Complete z elementami płynnej keratyny.

Wykorzystana w formule kosmetyków z tej linii keratyna, jest identyczna z białkiem będącym podstawowym budulcem włosów, który odpowiada za ich kondycję i zdrowy wygląd. Często jednak na skutek czynników zewnętrznych, takich jak szczotkowanie włosów, działanie promieni UV, wiatru czy chlorowanej wody dochodzi do uszkodzenia struktury włosa.

W linii Taft Keratin Complete znajdziemy:

  • lakier o bardzo mocnym oraz supermocnym stopniu utrwaleniu (15 zł) utrwala fryzurę, chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, dzięki temu promieniowanie UV, czy wilgotność powietrza nie będą wpływać na stan fryzury
     
  • pianka o bardzo mocnym lub supermocnym stopniu utrwalenia (15 zł) chroni włosy i jednocześnie je wzmacnia w procesie stylizacji, zawarte w niej składniki chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury
     
  • spray Blow Dry Energizer (19 zł) ma bardziej skoncentrowaną formułę niż pianka, chroni włosy przed ciepłym powietrzem suszarki, lokówki czy prostownicy, a jednocześnie wzmacnia je i dodaje im objętości i blasku, wystarczy na osuszone ręcznikiem włosy równomiernie rozpylić spray i cieszyć się idealną fryzurą.