Tampony o.b.Pro Comfort Night

Tampony o.b.Pro Comfort Night

1093
0
PODZIEL SIĘ

o.b. Pro Comfort Night to tampony stworzone z myslą o komforcie i wygodzie kobiet, aby były miały pewną ochornę także podczas snu.

W czasie miesiączki każda kobieta potrzebuje niezawodnej ochrony i komfortu. Dlatego powstały nowe tampony o.b.® ProComfortTM Night. W odróżnieniu od podpasek wchłaniają płyn wewnątrz ciała, dzięki czemu kobiety nie mają poczucia ‘przelewania się’ płynu.

To pierwsze na rynku tampony z zabezpieczającymi skrzydełkami SilkTouchTM, które delikatnie rozwijają się i dopasowują do kształtu kobiecego ciała.

Są przeznaczone do stosowania w nocy – wystarczy pamiętać o aplikacji tamponu przed snem i usunięciu zaraz po przebudzeniu.

o.b.® Pro Comfort Night dostępne są w dwóch rozmiarach:

• Normal – zapewniają optymalną ochronę przy mniej obfitym okresie

• Super – rekomendowane dla kobiet o obfitym okresie

Cena: opakowanie 16 szt. tamponów – 10,99 zł.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMakeUp Fixative – Vipera
Następny artykułOn Line Harmony – żele pod prysznic i sole pieniące
Ciągle się uczę kolorowego i pięknego świata urody. Wierzę w moc natury, dlatego uwielbiam poznawać (by później zastosować) ciekawostki związane z naturalną pielęgnacją i zdrowym trybem życia (oczywiście używam też tradycyjnych kosmetyków ;) ) Zachwycam się pięknem i to nie tylko modą z lat 50. czy makijażem, ale i ponurą jesienią, niebem oraz… Formułą 1, czy muzyką elektroniczną. Znajdziecie mnie też na WirtualnaKlinika.pl.