Timotei Zachwycające Wzmocnienie

Timotei Zachwycające Wzmocnienie

2361
0
PODZIEL SIĘ
Timotei Zachwycające Wzmocnienie

Która z nas nie marzy o pięknych, lśniących i odżywionych włosach, łatwych do ułożenia? Innowacyjna linia Timotei Zachwycające Wzmocnienie pomoże spełnić te marzenia!

Polki często opisują swoje włosy, jako suche, łamliwe, trudne do ułożenia i pozbawione blasku. Aby przywrócić im zdrowy wygląd nie warto eksperymentować! Najlepiej sięgnąć po to, co sprawdzone i oparte na tym, co dała natura. Właśnie dlatego marka Timotei postanowiła swoją najnowszą linię Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych przygotować na bazie organicznego ekstraktu z olejku arganowego. Ten prawdziwy kosmetyczny hit pozyskiwany jest w tradycyjny sposób z owoców drzewa arganowego. Rośnie ono w Maroku i dlatego też pozyskiwany z niego olej, zwany jest złotem Maroka, a tamtejsze kobiety od wieków z powodzeniem wykorzystują go do pielęgnacji.

Olejek arganowy to niezwykły eliksir urody dla najbardziej wymagających pasm włosów, dlatego nie mogło go zabraknąć w linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych. Wyjątkowa receptura tej linii została tak skomponowana, aby skutecznie dbać o włosy. Dlatego pomaga zabezpieczać pasma przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi – takimi jak zbyt częste farbowanie, zbyt gorące powietrze suszarki, wysuszający wiatr i mróz – ale także przed promieniami UV. Te niezwykłe właściwości linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie sprawiają, że nawet suche i bardzo zniszczone włosy stają się silniejsze, gładkie i pełne blasku. Przeprowadzone testy udowodniły, że stosowanie kosmetyków z linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie zmniejsza łamliwość pasm włosów o 88 %*! Warto dodać, że kosmetyki z tej linii można stosować i zimą, i latem bez obawy, że pasma będą nadmiernie obciążone i trudne do wymodelowania. Za co jeszcze polubimy linię Timotei Zachwycające Wzmocnienie? Zarówno szampon jak i odżywka zostawiają na włosach zniewalający zapach. Wyczuwalne są w nim owocowe nuty gruszki i melona, z aromatem konwalii i wzbogacone subtelną wonią drzewa cedrowego, słodkiej wanilii oraz piżma.

Timotei Zachwycające Wzmocnienie szampon z olejkiem arganowym

Osłabione i przesuszone pasma włosów należy oczyszczać bardzo łagodnie. Do takiej pielęgnacji doskonale nadaje się szampon z linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych. Nie tylko delikatnie usuwa z osłabionych pasm wszelkie zanieczyszczenia i resztki kosmetyków do stylizacji, ale także pomaga regenerować włosy od wewnątrz. To możliwe dzięki bogatej formule szamponu, która pomaga regenerować włosy zmniejszając ich łamliwość aż do 88%*, dzięki wzbogaceniu linii organicznym ekstraktem z olejku arganowego. Dzięki temu po użyciu szamponu kondycja pasm włosów wyraźnie się poprawia. Są one gładkie, pełne blasku i zdecydowanie mocniejsze.

Cena: 7,99 zł/250 ml,  9,99 zł/ 400 ml

Timotei Zachwycające Wzmocnienie odżywka z olejkiem arganowym

Nie może być mowy o pielęgnacji pasm osłabionych i zniszczonych bez odpowiedniej odżywki. Powinna być skuteczna, a przy tym lekka, aby dodatkowo nie obciążać pasm, które z uwagi na przesuszenie i tak są trudne do ułożenia. Z pomocą przyjdzie tu odżywka z linii Timotei Zachwycające Wzmocnienie do włosów suchych i bardzo zniszczonych. Dzięki zawartości organicznego ekstraktu z olejku arganowego, odżywka ta niweluje problemy zniszczonych i przesuszonych pasm. To możliwe dzięki bogatej formule szamponu, która pomaga regenerować włosy zmniejszając ich łamliwość aż do 88%*, dzięki wzbogaceniu linii organicznym ekstraktem z olejku arganowego. Wystarczy nanieść niewielką porcję kosmetyku, na świeżo umyte włosy omijając ich nasadę, po chwili spłukać. Włosy będą dobrze nawilżone i odżywione od nasady aż po końce. Będą zachwycać gładkością, elastycznością i blaskiem, a przy tym wymodelujemy je bez trudu.

Cena: 7,99 zł/ 200 ml