URODA ZAWSZE ON-LINE

URODA ZAWSZE ON-LINE

647
0
PODZIEL SIĘ

SAMSUNG GALAXY TAB II 7.0, tablet, tablet dla kobiet

Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami kosmetycznymi, móc korzystać z interaktywnych aplikacji beauty – gdziekolwiek i kiedykolwiek, albo po prostu przeglądać swoje ulubione strony (np. iBeauty;-) lub czasopisma w drodze do pracy – ułatwi Ci to modny tablet Galaxy Tab II 7.0. Zobacz jego piękne możliwości!

logo Samsung Galaxy Tab logo Samsung

Samsung Galaxy Tab II 7.0:
to bank e-booków i e-czasopism!

A to oznacza, że:

  • Możesz przeglądać swoje ulubione gazety i magazyny w każdym momencie i miejscu!
  • Samsung Galaxy Tab II 7.0, tablet, tablet dla kobietMożesz dzielić się ciekawymi informacjami z koleżankami – dzięki usłudze ChatOn (umożliwia ona użytkownikom komunikowanie się ze znajomymi i krewnymi korzystającymi z innych urządzeń i systemów operacyjnych w jeszcze bardziej wyrazisty i dynamiczny sposób – dzięki funkcjom takim, jak rozmowy grupowe, transfer multimediów, interakcje ze znajomymi i nie tylko).
  • Nie musisz nosić ze sobą książek ani kupować gazet – jeśli tylko są dostępne on line. Dzięki temu masz w torebce więcej miejsca na ulubione kosmetyki;-)
  • W sklepie z aplikacjami Android znajdziesz wiele fajnych aplikacji „beauty” (w tym darmowe) – kilka typowo kobiecych polecamy TUTAJ >>>
  • Galaxy Tab ma też funkcję rekomendacji apliacji S Suggest – to stale zmieniający się zestaw wysoko ocenianych aplikacji, dobranych w zależności od preferencji użytkownika. Usługa ta działa we współpracy z serwisami Android Market i Samsung Apps, wybierając dla Ciebie aplikacje, których nie możesz przegapić!

Polecamy!

Więcej na: www.samsung.com